Komprachcice – Pyskowice 2:3 (koniec) | Tychy – Opole 3:2 (koniec)
Berland Komprachcice
2:3 (2:1)
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Niedziela 04.03.2018, 17:00 • OSiR Komprachcice • I liga futsalu - gr. południowa • 16. kolejka

Stało się – skazywane na porażkę Remedium, wywozi z Komprachcic niesamowicie cenne 3 punkty. Gospodarze dwukrotnie obejmowali w tym meczu prowadzenie, ale w drugiej połowie sprawy w swoje ręce wziął Sylwester Gładkowski. Dwie bramki gracza gości (w 36. i 39. minucie) pozbawiły Berland zwycięstwa, pomimo roli faworyta. Remedium dzielnie walczyło do końca, za co piłkarzom z Pyskowic należą się brawa, bo to dopiero ich trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Ten mecz pokazał, że teoretycznie słabszego rywala nigdy nie można lekceważyć. I że opłaca się walka do ostatniego gwizdka. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. (18:48:49)

40:00
    Taniec radości graczy Remedium na parkiecie komprachcickiego OSiRu.

39:51
    Goście z autu, chyba już nic się nie zmieni w tym meczu.

39:45
    Strzał Miki broni Wojcik! Dobitka Zbocha i tym razem broni Misiak!

39:29
    Gawin strzala, ale Wojcik paruje piłkę na spojenie!

39:09
    Niecała minuta do końca.

38:52
    Kontra gości, ale Gładkowski niedokładnie do Połecia!

38:33
    Berland z wyprowadzonym bramkarzem. Czy ryzyko się opłaci?

38:24
    Trener Berlandu prosi o czas.

38:24
    Gol dla Remedium!
    Strzelcem bramki GŁADKOWSKI.
    Połeć popędził do kontry, ale jego strzał broni Burduja. Do piłki dopada Gładkowski i strzałem po ziemi przy prawym słupku mija Burduję. To już druga bramka Gładkowskiego w tym meczu!

37:44
    Kilian podawał z lewej strony przed bramkę, ale tor lotu piłki przecięty przez jednego z pyskowiczan. Mogło być gorąco!

36:49
    Gibała ze strzałem, ale tylko róg dla Berlandu. Chwilę później strzał Miki i ponownie rzut rożny.

36:26
    Berland podchodzi do wyższego pressingu. Coraz mniej czasu na ponowne objęcie prowadzenia.

35:58
    Krótkie podanie na lewo do Gładkowskiego, a ten bez zastanowienia, kąśliwym strzałem po ziemi, pokonuje Burduję z bliskiej odległości! Mamy wyrównanie!