FC Toruń – Rekord 5:6 (koniec)
FC Toruń
5:6 (0:5)
Rekord Bielsko-Biała
Poniedziałek 05.03.2018, 20:00 • Hala UCS, Toruń • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 16

Niesamowity przebieg miało spotkanie w Toruniu. Byliśmy świadkami dwóch diametralnie odmiennych połów. Rekord w dalszym ciągu zostaje niepokonany, jednak trzeba przyznać, że torunianie byli najbliższej przerwania tej passy. Dość powiedzieć, że nie było w tym sezonie meczu ligowego, którego bielszczanie nie wygraliby co najmniej trzema golami.

Do wszystko na dziś, dziękuję za uwagę! (21:49:37)

40:00

39:25
    Mrówczyński nie opanował futbolówki przy linii bocznej. Przy piłce bielszczanie.

38:59
    Błyskawicznie o czas poprosił Andrzej Szłapa.

38:59
    Gol dla FC Toruń!

Zdobywają kontaktowego gola gospodarze! Całym zespołem atakowali torunianie i to się opłaciło. Na listę strzelców wpisuje się MARCIN MRÓWCZYŃSKI.

37:45
    Nieco ponad dwie minuty efektywnego czasu gry do końca spotkania. Rekord zaczyna od autu na połowie rywali.

36:45
    W natarciu znajdują się teraz bielszczanie. Cenny czas dzięki ofensywnej grze zyskują przyjezdni.

36:06
    Byli blisko torunianie! Kriezel znakomicie rozpoczął akcję, a następnie zagrał na bok do Mikołajewicza. Kapitan gospodarzy oddał mocne, płaskie uderzenie, ale minimalnie chybił!

35:00
    Faule: 1-3.

34:51
    Przerwa na życzenie szkoleniowca gospodarzy.

32:59
    Mrówczyński bardzo mocno ucierpiał w starciu z Arturem Popławskim. Żółty kartonik dla gracza Rekordu.

32:32

Powiększa swój dorobek MARCIN MIKOŁAJEWICZ! "Miki" popisał się znakomitym strzałem piętą po podaniu z prawego skrzydła.

32:13
    Spóźniona interwencja Kubika w walce o piłkę z Kriezelem. Zawodnik Rekordu zostaje upominany kartonikiem.

31:51
    Nieporozumienie Morozova z Mikołajewiczem i torunianie łatwo oddają piłkę rywalom.

31:22
    Strzał Janovsky'ego z dystansu zablokowany. Przyjezdni rozpoczną od rzutu rożnego.

31:08
    Gol dla Rekordu!

Bielszczanie wracają do trzech bramek przewagi! Dobrze rozegrali aut goście i MICHAŁ SEIDLER z bardzo ostrego kąta pokonuje Neagu!

30:46
    Niespełna dziesięć minut efektywnego czasu gry do końca spotkania. Jak wiemy, przy dwubramkowej różnicy to w futsalu bardzo dużo. na razie jednak Rekord jest na bardzo dobrej drodze, aby podtrzymać swoją znakomitą zwycięską passę.

29:42
    Rekordziści rozpoczną grę od autu na własnej połowie boiska. Bielszczanie mają kłopot z powrotem do swojej optymalnej dyspozycji.

Gole: 22. Mikołajewicz, 22. Popławski (sam.), 25. Spychalski, 33. Mikołajewicz, 39. Mrówczyński – 5. Kubik, 10. Seidler, 10. Biel, 15. Biel, 17. Kubik, 32. Seidler

Kartki:   13. Kieper (TOR), 18. Neagu (TOR) – 22. Biel (BIE), 33. Kubik (BIE), 33. Popławski (BIE)