Clearex – Wieliczka 8:1 (koniec) | Jagiellonia – Red Dragons 1:6 (koniec)
Clearex Chorzów
8:1 (3:1)
MKF Solne Miasto Wieliczka
Sobota 17.03.2018, 18:00 • Chorzów • FOGO Futsal Ekstraklasa • 18. kolejka

Gospodarze zwyciężają z MKF-em Wieliczką aż 8:1! Chorzowianie w pełni kontrowali to, co działo się na parkiecie i zgarniają komplet punktów. Dziękuję za uwagę! (19:39:28)

40:00

39:42
    Gol dla Clearexu!

Perfekcyjnie wyprowadzona kontra przez gospodarzy! W końcowej fazie ataku SEBASTIAN LESZCZAK z zimną krwią umieszcza piłkę w pustej bramce!

39:06
    Nie tym razem! Bardzo mocne uderzenie jednego z zawodników Clearexu, ale futbolówka nie trafia w światło bramki!

39:05
    Kolejnego faulu dopuszczają się przyjezdni. Czy doczekamy się pierwszego wykorzystanego przedłużonego karnego?

38:24
    Sporo miejsca zrobiło się w środku pola. Nie rezygnują z walki o zmniejszenie rozmiarów porażki goście. Crearex z kolei nastawia się już tylko na kontrataki.

36:46
    Jakiegoś urazu doznał Tomasz Bieda, który przez dłuższy okres nie podnosił się z parkietu. Na szczęście obecnie wygląda na to, że wszystko jest już w porządku.

36:35
    Przyjezdni wymieniają się podaniami na wysokości linii środkowej boiska. Zobaczymy, czy uda im się zbliżyć pod bramkę rywali.

35:25
    Faule: 2-5.

33:28
    Zastawnik fauluje w ataku i akcja chorzowian zostaje przerwana przez arbitra.

32:25
    Ależ niewiele brakowało! Bramkarz chorzowian z dziesiątego metra trafia w samo spojenie!

32:24
    Daleko wybiegł Krzyśka i dał się sfaulować! Sam golkiper Clearexu wykonywać będzie przedłużony rzut karny.

31:50
    Fauluje na połowie rywali Gąsior i jest to piąte przewinienie gości! Clearex w drugiej połowie bez fauli.

31:30
    Nie mają zbytnio pomysłu na grę w ofensywie w chwili obecnej goście. Piłkarze z Wieliczki są wyraźnie przybici obecnym rezultatem.

29:46

Po uderzeniu Gładczaka piłka trafiła w słupek. Bezbłędną dobitką popisał się MATEUSZ OMYLAK, który precyzyjnie umieścił piłkę w siatce!

28:34

Coraz bliżej zwycięstwa są miejscowi! Hattricka notuje znakomicie dziś dysponowany VADYM IVANOV!

27:30
    Faule: 0-3.

25:51
    Przerwa na życzenie szkoleniowca przyjezdnych.

Gole: 2. Ivanov, 12. Ivanov, 16. Zastawnik, 22. Leszczak, 26. Zastawnik, 29. Ivanov, 30. Omylak, 40. Leszczak – 10. Przybył