Clearex – Wieliczka 8:1 (koniec) | Jagiellonia – Red Dragons 1:6 (koniec)
Jagiellonia Białystok
1:6 (0:2)
Red Dragons Pniewy
Sobota 17.03.2018, 18:00 • Hala przy ul. Jesiennej, Białystok • FOGO Futsal Ekstraklasa • 18. kolejka

Dobiegło końca spotkanie w Białymstoku! Chyba nikt nie spodziewał się, że będzie to tak jednostronny pojedynek. Kluczowym fragmentem meczu było pierwsze pięć minut po wznowieniu gry. Przyjezdni zdobyli wtedy cztery gole, co sprawiło, że wyszli na sześciobramkowe prowadzenie. Red Dragons zwycięża w niezwykle ważnym starciu i zabiera do Pniew komplet punktów! (19:38:06)

40:00

38:42
    O czas poprosił opiekun drużyny gości. Po przerwie przyjezdni będą wykonywać rzut rożny.

37:01
    Gol dla MOKS-u Słoneczny Stok!

Jest honorowe trafienie gospodarzy! Rzut karny na gola zamienił golkiper miejscowych, NORBERT JĘDRUCZEK!

37:00
    Jeszcze za jakieś dyskusje z arbitrem ukarany zostaje Skrzypek.

37:00
    Rzut karny dla gospodarzy! Miejscowi zdobyli gola, ale arbiter najpierw odgwizdał przewinienie i bramki nie uznał!

36:12
    Z większej odległości uderzał Lisowski, ale trafił w jednego z rywali, który blokował strzał.

34:48
    Nie rezygnują z walki o choćby honorowe trafienie zawodnicy MOKS-u. Mają na to nieco ponad pięć minut.

33:01
    Na ogromną pochwałę zasługuje dziś defensywa Red Dragons. Przyjezdni często muszą się bronić przed grającymi z lotnym golkiperem rywalami, ale robią to bezbłędnie!

32:41
    Faule: 1-0.

30:28
    Jest pierwsze przewinienie po wznowieniu gry. W środku pola faulowany był jednej z zawodników gospodarzy.

30:02
    Jedna z lepszych okazji MOKS-u! Z ostrego kąta uderzał Lisowski, ale po jego strzale piłka trafiła w słupek bramki pniewian!

29:35
    Bardzo czysto grają Białymstoku obie ekipy. Minęło niemal dziesięć minut drugiej części gry, a nie obejrzeliśmy jeszcze ani jednego faulu!

27:59
    Aut dla białostoczan na wysokości pola karnego pniewian. Z golkiperem na połowie rywali grają gospodarze.

25:53
    Mamy przerwę w grze spowodowaną urazem Łukasza Frajtaga.

25:42
    Oszołomieni są białostoczanie. Ich sytuacji do przerwy była ciężka, a teraz jest już naprawdę beznadziejna. Czy beniaminek Ekstraklasy zdoła się podnieść?

24:46
    Gol dla Red Dragons!

Coś niesamowitego! kolejny gol dla Red Dragons! Strzelcem bramki ADRIAN SKRZYPEK!

23:49

Bezlitośni są goście! Z lotnym golkiperem grali miejscowi, ale stracili futbolówkę. Strzałem z połowy boiska bramkę zdobywa ROMAN VAKHULA!

23:10

Kolejny raz znakomicie rozgrywają stały fragment gry przyjezdni i piłkę do bramki kieruje ADRIAN SKRZYPEK!

Gole: 38. Jędruczek (kar.) – 5. Skrzypek, 19. Kostecki, 21. Kostecki, 24. Skrzypek, 24. Vakhula, 25. Skrzypek

Kartki:   37. Skrzypek (PNI)