ROW Rybnik – Siarka T. 2:3 (koniec) | Błękitni – Warta 0:1 (koniec) | Gryf – Wisła Pu. 1:0 (koniec)
Stal S. W. – Olimpia E. 0:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Znicz 2:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Radomiak 3:1 (koniec)
Błękitni Stargard
0:1 (0:0)
Warta Poznań
Sobota 31.03.2018, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 24. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:56:02)

Warta Poznań przełamała niemoc strzelecką w samą porę i dzięki trafieniu Michała Przybyły w końcówce regulaminowego czasu zdobyła pierwszy w rundzie wiosennej komplet punktów. Zakończone wynikiem 0:1 widowisko było mało efektowne. Skuteczność dopisała Warciarzom, a dzięki trzem punktom zwiększyli swoją szansę na awans na zaplecze Lotto Ekstraklasy. Błękitni wciąż bez wygranej w meczu o stawkę w tym roku.

90+5

90+5
    W rewanżu ostre wejście Pustelnika w jednego z poznaniaków i także żółta kartka.

90+3
    Żółta kartka dla Patrzykąta za niebezpieczny wślizg na skrzydle w nogi Mosiejki.

90+2
    Na początku czasu doliczonego jeden z Warciarzy runął na murawę i dał znać sędziemu, że potrzebuje pomocy medycznej.

90
    Doliczone minimum 5 minut do regulaminowego czasu.

90
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Piceluk, na boisku pojawia się Żmijewski.

88
    Gol dla Warty!
    Strzelcem bramki MICHAŁ PRZYBYŁA.

Drużyna z Poznania na prowadzeniu! Gola zdobyła krótko przed końcem regulaminowego czasu. Kompletnie zaskoczeni stargardzianie pozwolili Przybyle wybiec sam na sam z bramkarzem, a ten ze stoickim spokojem ominął Rzepeckiego!

87
    Nieudana próba przelobowania Lisa. Bramkarz gości był tak poruszony śmiałą próbą przeciwnika, że obsztorcował swoich obrońców za zbyt małą agresywność w kryciu.

85
    Futbolówka w bramce Błękitnych, jednak zdecydowanie wcześniej sędzia gwizdnął przewinienie jednego z gości.

84
    Mosiejko napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko koła środkowego.

84
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Rogala, na boisku pojawia się Magnuski.

82
    Dejewski zagrał dobrze na wyprzedzenie w bocznym sektorze boiska. W ten sposób obrońca Warty Poznań skasował w zarodku akcję oskrzydlającą gospodarzy.

80
    Uwaga, uwaga, kolejna przerwa spowodowana kontuzją zawodnika Warty Poznań. W zasadzie cały ten mecz to jedna wielka przerwa.

78
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Brzostowski, na boisku pojawia się Grobelny.

77
    Przerwa w grze spowodowana kontuzją jednego z podopiecznych Petra Nemca. Sporo czasu doliczy sędzia do regulaminowego.

74
    Oszczędza piłkarzy sędzia i nie napomina ich żółtymi kartonikami. Trudno powiedzieć czy to słuszna wstrzemięźliwość.

73
    Pudło najwyższych lotów. Mosiejko strzelił zza pola karnego na parking, ale nie przy stadionie, a przy okolicznym hotelu.

Gole: 88. Przybyła

Kartki:   84. Mosiejko (BSS), 90+5. Pustelnik (BSS) – 45+1. Onsorge (WAR), 90+3. Patrzykąt (WAR)

Błękitni Stargard: Rzepecki – Szymusik, Burzyński, Liśkiewicz (52. Pustelnik), Rogala (84. Magnuski) – Więcek, Mosiejko, Karmański (62. Włóka), Gutowski – Fadecki – Jaroch.

Zmiany: Skwirut – Wojtasiak, Pustelnik, Magnuski, Włóka, Węsierski.

Warta Poznań: Lis – Kiełb, Dejewski, Onsorge, Jasiński (46. Kita) – Brzostowski (78. Grobelny), Marciniak – Janicki, Patrzykąt, Sanocki (66. Przybyła) – Piceluk (90. Żmijewski).

Zmiany: Laskowski – Grobelny, Żmijewski, Przybyła, Kita, Cierpka, Wypych.

Sędziowie: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski)