ROW Rybnik – Siarka T. 2:3 (koniec) | Błękitni – Warta 0:1 (koniec) | Gryf – Wisła Pu. 1:0 (koniec)
Stal S. W. – Olimpia E. 0:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Znicz 2:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Radomiak 3:1 (koniec)
Gryf Wejherowo
1:0 (0:0)
Wisła Puławy
Sobota 31.03.2018, 14:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 24. kolejka

Koniec tego meczu Gryf wygrywa na własnym boisku 1-0 i zdobywa kolejne ważne punkty w walce o utrzymanie. Po serii porażek i remisów żółto-czarni w końcu odczarowali swój stadion i jak na razie ta runda jest pod ich dyktando. Trzy mecze siedem punktów chyba nie ,można sprawić sobie lepszego prezentu prze świętami. Goście z kolei walczyli ale bardziej zdeterminowani byli gospodarze i to oni całkiem zasłużenie wygrywają ten mecz. Na dziś to już wszystko zapraszam na kolejny mecz w Wejherowie już w najbliższą środę na godzinę 17. (15:57:25)

90+3

90+3
    Kołc fauluje rywala. Dośrodkowanie w pole karne Gryfa spore zamieszanie ale piłkę wybija Nadolski.

90+2
    Rozpaczliwe wybijanie na połowę Gryfa piłki w wykonaniu gości.

90+1
    Gra na czas w narożniku pola w wykonaniu Ciarkowksiego teraz każda sekunda się liczy.

90
    Sędzia dolicza trzy minuty.

89
    Leleń doszedł do siebie ale Nadolski tym razem ucierpiał i mamy kolejną przerwę w grze.

88
    Wysoko wyskakuję Leleń i pewnie łapie piłkę. Przy opkazji jest faulowany i nie może podnieść się o własnych siłach. Potrzebna będzie pomoc medyczna.

87
    Gryf zamknięty na własnej połowie. Do końca meczu kilka minut czy gospodarzą wytrzymają i dowiozą ten dobry wynik do końca.

86
    Mateusz Pielach zagrał w pole karne ale zbyt mocno i spokojnie od bramki zacznie Leleń.

85
    Bardzo przytomnie w polu karnym zachował się Kamiński i wybił tą piłka na rzut rożny. Dośrodkowanie w pole karne i tym razem Leleń wybija na rzut rożny.

83
    Zbyt lekkie podanie w kierunku Goerke a po chwili zbyt mocne do Ploja. Piłka w rękach bramkarza Gryfa.

82
    Do obrony wrócił Ciarkowksi żeby wspomóc kolegów on to właśnie przed momentem dalekim wybiciem na połowę gości kończy ich atak.

81
    Wolny dla gości z okolic środka boiska.

80
    Ostatnie 10 minut przed nami niezwykle emocjonująco jest na boisku.

79
    W sytuacji sam na sam z Madejskim Okuniewicz nie zdobywa bramki. Uderza mocno ale wprost w bramkarza !!

78
    Okuiniewicz podaje w tempo do Ciarkowksiego ten mija zwodem obrońcę i uderza piłka jednak nie trafia do bramki a będzie tylko rzut rożny. Chyba lepiej w tej akcji można było odgrywać ponownie do Okuniewicza.

77
    Goście chyba otrząsnęli się po bramce bo od kilku minut starają się jak najdłużej być przy piłce. Teraz jakby wbrew moim słowom tracą oni piłkę i faulowany jest Sobociński.