Rzeszów – Jelcz-Laskowice 0:10 (koniec)
Heiro Rzeszów
0:10 (0:5)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Niedziela 15.04.2018, 17:00 • Hala przy ul. Miłocińskiej, Rzeszów • I liga futsalu - gr. południowa • 21. kolejka

Koniec jednostronnego spotkania w Rzeszowie. Orzeł zwycięża z Heiro aż 10:0 i umacnia się na pozycji lidera. Dziękuję za uwagę! (18:33:21)

40

39
    Spokojnie wymieniają podania na połowie rywali zawodnicy Orła. Nawet golkiper przyjezdnych wspomaga teraz swoich kolegów w ofensywie.

37
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!

Bezbłędnie kończą swój kontratak przyjezdni i zdobywają dziesiątą bramkę w starciu z Heiro!

36
    Niespełna pięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Goście mają szansę na zakończenie spotkania z dwucyfrowym dorobkiem bramkowym.

34

Koronkowa akcja gości zakończona strzałem z najbliższej odległości i bramką!

33

Deklasacja trwa! Ósme trafienie gości staje się faktem!

33
    Zupełnie nieudane uderzenie Wdowiak po rzucie rożnym dla rzeszowian.

32
    Utrzymuje się wynik 7:0. Obie ekipy mają w tym momencie na swoim koncie po dwa przewinienia. Mamy przerwę na żądanie jednego ze szkoleniowców.

28

ANDRADE technicznym strzałem zza pola karnego po raz kolejny umieszcza piłkę w siatce!

27
    Zamknęli rywali w futsalowym zamku futsaliści z Jelcz-Laskowic. Mają apetyty na kolejne bramki piłkarze lidera grupy południowej.

25
    Zamieszanie w polu karnym Heiro, ale ostatecznie zawodnik gości trafia jedynie w boczną siatkę.

23

Nie będą mieli litości dla rywali przyjezdni! Prostą stratę notuje Depta, a następnie goście pewnie wykorzystują okazję na zdobycie gola.

22
    Bardzo dobrym wyjściem z bramki popisał się golkiper Orła. Od autu wznowią grę gospodarze.

21

Do przerwy Orzeł bardzo pewnie prowadzi z Heiro w Rzeszowie. Goście pewnie zmierzają w kierunku zwycięstwa pierwszej ligi. Za kwadrans wracamy na drugą połowę.

20

20

Nie udaje im się! Aut dla Orła, a następnie z bliska jeden z zawodników gości ładuje piłkę do bramki!

19
    Zamknięci we własnym polu karnym są rzeszowianie. Czy przetrwają napór rywali?

Gole: 11. ,, 12. ,, 13. ,, 16. Andrade, 20. ,, 23. ,, 28. Andrade, 33. ,, 34. ,, 37. ,

Kartki:   4. Lutsiv (RZE)   13. Lutsiv (RZE)