Termalica – Śląsk 1:2 (koniec) | Zagłębie L. – Lech P. 0:1 (koniec)
Zagłębie Lubin
0:1 (0:0)
Lech Poznań
Piątek 20.04.2018, 20:30 • Stadion Zagłębia, Lubin • PKO Ekstraklasa • Grupa Mistrzowska

Dziękujemy za śledzenie relacji! Wracamy już jutro z kolejną dawką LOTTO Ekstraklasy! Bądźcie z nami. (22:28:26)
    Statystyki po meczu:
    Lech robi krok do mistrzostwa Polski.

Bardzo cenne zwycięstwo zyskuje Lech Poznań, zdobyte trzy na trudnym terenie na pewno pomogą w drodze do mistrza Polski ekipie Nenada Bjelicy. Szczerz mówiąc "Kolejorz" był ekipą ciut słabszą od Zagłębia, bowiem to właśnie "Miedziowi" prowadzili grę przez większość spotkania. Cóż, liczą się gole, a to właśnie Lech strzelić o jednego więcej. Druga sprawa to decyzję sędziego Stefańskiego, który były czasem wręcz fatalne. Gumny w pierwszej połowie powinien już wylecieć z boiska po drugim faulu, naprawdę brzydkim faulu. Tak się jednak nie stało i poznaniacy wracają do stolicy Wielkopolski z kompletem "oczek".

90+5

90+5
    Jeszcze jeden aut dla gości.

90+4
    Lech ma piłkę na połowie Zagłębie, chyba już jej nie odda i nie da wyjść gospodarzom z jakąkolwiek akcją.

90+3
    Pawłowski za lekko i jeszcze niecelnie, Lech musi się wystrzegać strat w takim miejscu boiska. Od bramki Putnocky.

90+2
    Łapią skurczę Trałkę, który leży na murawie, kradnie czas umiejętnie pomocnik Lecha.

90+2
    Cztery minuty dorzucił sędzia Stefański, Zagłębie ciągle napiera na bramkę Lecha w ostatnich minutach.

90+1
    Putnocky z żółtą kartką za opóźnianie gry.

90+1
    Pewny chwyt Putnockyego po dośrodkowaniu Pawłowskiego.

90
    Pawłowski faulowany przez Gumnego, blisko pola karnego Lecha, ciekawa okazja dla Zagłębia.