Real Madryt – Bayern 2:2 (koniec)
Real Madryt
2:2 (1:1)
Bayern Monachium
Wtorek 01.05.2018, 20:45 • Santiago Bernabéu, Madryt • Liga Mistrzów UEFA • Półfinał

Dziękujemy już Państwu niezwykle serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne niesamowite sportowe emocje do naszych relacji! (22:43:48)
    Real Madryt zagra w finale Champions League:

Ależ to było fascynujące piłkarskie widowisko na Santiago Bernabeu! Real Madryt po zaciętym boju zremisował 2:2 z Bayernem Monachium i finalnie awansował do finału Champions League. W pierwszym spotkaniu tych ekip górą byli Królewscy, którzy wygrali w Monachium 2:1. Dzisiaj bramki dla madryckiego teamu zdobywał Karim Benzema, który zdecydowanie odkupił sporą część swoich win z obecnego sezonu. Po stronie Bawarczyków trafiali z kolei Joshua Kimmich oraz James Rodriguez. Obie ekipy wspięły się dzisiaj na wyżyny swoich umiejętności i dzieki temu każdy kibic może czuć ogromne zadowolenie z możliwości doznania tak kapitalnych wrażeń!

90+6

90+6
    Minęła już piąta doliczona minuta przez tureckiego sędziego. Dorzuci on jednak z pewnością dodatkowo choćby jedną, gdyż kontuzjowany był Navas.

90+5
    Królewscy utrzymują się w posiadaniu piłki na połowie rywali. Nacho kradnie kolejne sekundy dla swojego teamu.

90+4
    Sędzia łącznie dorzucił pięć minut. Ładnie zachował się teraz w ofensywnej akcji Lucas Vazquez i wywalczył rzut rożny.

90+3
    Rozpoczęła się już trzecia doliczona minuta tego meczu. Nie wiemy jednak ile łącznie dorzucił turecki arbiter. W tej sytuacji Keylor Navas idealnie uprzedził w polu karnym dobiegającego do piłki Lewandowskiego!

90+2
    Po dokładnym dośrodkowaniu Thiago z rzutu rożnego mamy niecelne uderzenie Hummelsa z bardzo dobrej pozycji!

90+2
    Grę już od autu wznowił Kimmich. Po długiej walce o górną piłkę w polu karnym będzie korner dla Bayernu.

90+1
    Keylor Navas otrzymuje pomoc medyczną. Niebawem dowiemy się ile minut doliczy do tego mecuz turecki arbiter.

90
    Po dośrodkowaniu Thiago z rzutu wolnego mamy ofiarną interwencje Navasa. Golkiper ucierpiał jeszcze przy piąstkowaniu. Wpadł w walczącego również o piłkę Varane'a.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Casemiro (Real Madryt). Wracając na własną połowę faulował on kapitana gości.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Raphaël Varane (Real Madryt). Zbyt długo zwlekał on z wykonaniem rzutu wolnego.

89
    To już ostatnie chwile regulaminowego czasu trwania tego meczu. Niebawem dowiemy się ile jeszcze dorzuci turecki arbiter.

88
    Zmiana w drużynie Real Madryt: z boiska schodzi Marco Asensio, na boisku pojawia się Nacho.

87
    Thiago Alcantara fauluje ładnie utrzymującego się przy piłce Asensio. Będzie jeszcze jedna zmiana. Na boisku pojawi się Nacho.

86
    Bale otrzymał świetne podanie na wolne pole. Przegrał on pojedynek z Ulreichem, ale i tak wcześniej mieliśmy sygnalizację spalonego.

86
    Całkowicie jak profesor gra dzisiaj Ramos. Kolejny raz elegancko zatrzymał on szarżującego Roberta Lewandowskiego.

Dawid Czempisz

Gole: 11. Benzema, 46. Benzema – 3. Kimmich, 63. James Rodríguez

Kartki:   62. Modrić (REA), 65. L. Vázquez (REA), 89. Varane (REA), 89. Casemiro (REA)

Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
    Strzały celne: 3:8. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 6:11. Spalone: 3:0. Foule: 10:10.
    Real Madryt: Navas – L. Vázquez, Varane, Ramos (C), Marcelo – Modrić, Kovačić (73. Casemiro), Kroos – Asensio (88. Nacho) – Benzema (72. Bale), Ronaldo.
    Zmiany: Casilla – Nacho, Bale, Casemiro, Hernández, Mayoral, D. Ceballos.

Bayern Monachium: Ulreich – Kimmich, Hummels, Süle, Alaba – Tolisso (75. Wagner), Alcántara – Müller (C), James Rodríguez (84. Javi Martínez), Ribéry – Lewandowski.
    Zmiany: Starke – Javi Martínez, Rafinha, Mai, Dorsch, Rudy, Wagner.

Główny: Cüneyt Çakır
    Asystenci: Bahattin Duran, Tarik Ongun
    Bramkowi: Hüseyin Göçek, Barış Şimşek
    Techniczny: Mustafa Eyisoy (Wszyscy Turcja)