Puszcza – GKS T. 1:2 (koniec) | Wigry – Chrobry 1:1 (koniec) | Raków – Ruch 2:1 (koniec)
Zagłębie S. – Bytovia 2:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Odra O. – Stomil 2:4 (koniec)
Chojniczanka – Stal M. 1:0 (koniec) | Miedź – Olimpia G. 2:1 (koniec) | GKS K. – Podbeskidzie 3:0 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
1:0 (1:0)
Stal Mielec
Środa 09.05.2018, 20:00 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna 1 Liga • 30. kolejka

Ależ nerwowa druga połowa! Ostatecznie Chojniczanka Chojnice wygrywa ze Stalą Mielec 1:0. Po przerwie gospodarze cofnęli się do defensywy, co próbowali wykorzystać rywale. Duża ilość okazji strzeleckich na szczęście dla gospodarzy kończyły się interwencjami obrońców "Chojny". Jakub Arak miał wiele szans na pokonanie Janukiewicza, ale golkiper Chojniczanki zachowuje czyste konto. Piłkarze zafundowali kibicom ogromną dawkę emocji. Walka o awans do ekstraklasy trwa w najlepsze! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. (21:55:55)

90+4

90+4
    Strzał Stebleckiego z linii pola karnego zablokowany. Rzut rożny dla Chojniczanki, która będzie trzymała piłkę w narożniku boiska.

90+4
    Żółtą kartkę otrzymuje Zawistowski (Chojniczanka Chojnice).

90+3
    Na murawie leży Paprzycki, który jest opatrywany przez sztab medyczny. Przez chwilę gospodarze grają w osłabieniu.

90+2
    Boczek wygrał pojedynek siłowy z Djermanoviciem i pozwolił piłce opuścić boisko. Chojniczanka pragnie skończenia tego meczu. Stal zagrywa pod pole karne Janukiewicza.

90
    Sędzia doliczył do spotkania cztery minuty.

90
    Dwójkowa akcja Górskiego i Piotrowskiego na skrzydle. Dośrodkowanie tego drugiego zablokowane.

88
    Stal oprócz Majeckiego całym zespołem na połowie Chojniczanki. Rzut wolny dla gości na prawej stronie.

87
    Solowa akcja Piotrowskiego zakończona mocnym strzałem. Uderzenie na krótszy słupek wyłapał Majecki!

86
    Rzut wolny dla Chojniczanki na trzydziestym metrze po faulu na Stebleckim. Strzał Zawistowskiego bardzo wysoko nad bramką Majeckiego.

84
    Majecki wyszedł z bramki i wybił piłkę na aut uprzedzając Piotrowskiego. Zawistowski traci futbolówkę w polu karnym.

83
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Drozdowicz, na boisku pojawia się Fila.

82
    Strzał Sadzawickiego z woleja zza pole karnego trafił w spojenie! Stal praktycznie przez całą drugą połowę dominuje nad Chojniczanką!

81
    Steblecki miał okazję do wyprowadzenia kontrataku, ale jego podanie do Piotrowskiego przeciął Swędrowski.

79
    Lisowski ofiarnie zablokował Djermanovicia w polu karnym Janukiewicza. Stal nie ma nic do stracenia i rzuca się do ataku.

77
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Djermanović, na boisku pojawia się Nowak.

76
    Brak komunikacji na linii Jończy – Piotrowski. Piłka po zagraniu z rzutu wolnego poleciała na aut.

74
    Nowak nieprzepisowo zatrzymał Drozdowicza w środku pola. Żółta kartka dla zawodnika Stali.