Dzierżoniów – Unia Turza 1:0 (kon.)
koniec
Lechia Dzierżoniów
1:0 (1:0)
Unia Turza Śląska
środa 16.05.2018, 17:00 • Stadion OSiR, Dzierżoniów • 3 liga, grupa III
   
  90+6
  Koniec meczu.

  Ważne 3 punkty zostają w Dzierżoniowie!
  Styl w drugiej pozostawia wiele do życzenia, ale najważniejsze na tym etapie sezonu sezonu są punkty, przybliżające w tym wypadku zespół z Dzierżoniowa do utrzymania! Unia po wymagającym pojedynku, wraca do domu na tarczy.
  Przebieg spotkania zakłóciła sytuacja po faulu na Terpiłowskim, kiedy to bezradny sędzia wysłał na trybuny trenera Soczewskiego. Sporo uwag do pracy sędziów po zakończeniu spotkania przekazywał szkoleniowiec gospodarzy oraz bramkarz Unii. Jednak po ostatnim gwizdku, na niewiele się to zda.
  My dziękujemy za uwagę w dniu dzisiejszym i zapraszamy na najbliższe spotkanie w Dzierżoniowie, już w najbliższą sobotę, kiedy to miejscowa Lechia zmierzy się z Ruchem Zdzieszowice. (18:53:23)
   
  90+5
  Gra przypomina właśnie tę z tzw. 'na aferę'. Unia stara się wejść z piłką do bramki, Lechici nie rozgrywają w polu karnym, tylko mocno wybijają piłkę.
   
  90+4
  Sędzia zatrzymał sobie czas po faulu na Terpiłowskim, tak więc mimo braku bramek w drugiej połowie, mecz zostaje przedłużony o kilka minut.
   
  90+3
  Żółtą kartkę otrzymuje KUCZOK (Unia Turza Śląska).
   
  90+1
  Żółtą kartkę otrzymuje PIETKIEWICZ (Lechia Dzierżoniów).
   
  90+1
  W doliczonym czasie gry Unia podkręca tempo! Nie ma już nic do stracenia, gorąco w polu karnym Lechii!
   
  90
  Rzut rożny dla Lechii.
   
  89
  Paszkowski faulowany przy próbie zastawienia piłki.
   
  88
  Zmiana w drużynie Lechia Dzierżoniów: z boiska schodzi NIEDOJAD, na boisku pojawia się SMUTEK.
   
  87
  Faulowany Kuczok. Rzut wolny daleko od bramki, wykonuje go znów Pawlusiński, ale niedokładnie.
   
  84
  Piękna piłka Borowego (przerzut kilkadziesiąt metrów) do Terpiłowskiego! Młody piłkarz Lechii wychodzi sam na sam z bramkarzem, szybko dobiega do niego obrońca, ale zawodnik oddaje jeszcze strzał po krótkim słupku! Dobra interwencja Pasia! Rzut rożny dla Lechii.
   
  82
  Po kontakcie Paszkowskiego z Gładkowskim, zawodnik Turzy pada na murawę, ale sędzia nie pokazuje kartki ani nie przerywa gry. Buryło wybija piłkę na znak fair play.
   
  80
  Ależ zamieszanie po faulu na Terpiłowskim! Sędzia nie radzi sobie z atakami słownymi piłkarzy, po chwili upomina trenera Lechii i wysyła go na trybuny!
   
  79
  Żółtą kartkę otrzymuje STANICZEK (Unia Turza Śląska).
   
  78
  Źle wykonany korner przez Unię, kontra Lechii,brutalnie faulowany Terpiłowski!
   
  77
  Unia podkręca tempo, w końcu został już tylko niecały kwadrans gry! Pietkiewicz wybija czysto piłkę na rzut rożny.
   
  76
  Dobra zmiana Terpiłowskiego! Młody zawodnik Lechii wprowadził sporo świeżości w ofensywie gospodarzy.
   
  75
  Zmiana w drużynie Unia Turza Śląska: z boiska schodzi KOSTECKI, na boisku pojawia się STANICZEK.
   
  71
  Piękny strzał na bramkę kapitana, Dariusza Palusińskiego! Z rzutu wolnego, doświadczony piłkarz Unii uderza z prawego skrzydła bardzo mocno, w okolice spojenia bramki! Pomylił się minimalnie!

  Sandra

  Bramki: 42. BURYŁO

  Kartki:   70. TOMASZEWSKI (DZR), 90+1. PIETKIEWICZ (DZR) – 17. GŁADKOWSKI (UTS), 45. HANZEL (UTS), 79. STANICZEK (UTS), 90+3. KUCZOK (UTS)


  Lechia Dzierżoniów: SPALENIAK Dominik – BOROWY Grzegorz, BURYŁO Marcin, LECHOCKI Kamil, SZYDZIAK Damian, NIEDOJAD Damian, PIETKIEWICZ Piotr, JUŹWIK Paweł, KORKUŚ Damian, SŁONECKI Paweł, TOMASZEWSKI Maciej
  Rezerwowi: MALEC Kacper, PASZKOWSKI Patryk, BRZEZICKI Szymon, MUSZYŃSKI Paweł, TERPIŁOWSKI Ernest, SMUTEK Jakub

  Unia Turza Śląska: PAŚ Piotr – KUCZOK Kamil, LALKO Arkadiusz, ZARYCHTA Marcin, PAWLUSIŃSKI Dariusz, GŁADKOWSKI Marek, TRĄD Piotr, KOSTECKI Kamil, GLENC Piotr, MUSIOLIK Sławomir, HANZEL Dawid
  Rezerwowi: MUSIOŁ Marcin, SUCHECKI Krzysztof, STANICZEK Paweł, DUDAŁA Krystian, SZYMICZEK Piotr, CHLEBIK Jan, PAWLUSIŃSKI Dawid

  Sędziowie: CZUKIEWSKI Damian, NAWRACAJ Marcin, DELUGA Norbert