Lech P. – Legia 0:3 (niez.) | Górnik Z. – Wisła K. 2:0 (koniec) | Jagiellonia – Wisła Pł. 2:1 (koniec)
Korona – Zagłębie L. 0:2 (koniec)
niezakończony
Lech Poznań
0:3 (wo.)
Legia Warszawa
Niedziela 20.05.2018, 18:00 • INEA Stadion, Poznań • PKO Ekstraklasa • Grupa Mistrzowska

Wynik zweryfikowany jako walkower na korzyść drużyny Legii Warszawa, która tym samym już oficjalnie jest mistrzem Polski. (21:38:10)

Nie tak sobie wyobrażaliśmy zakończenie sezonu w polskiej Ekstraklasie. Takie rzeczy nie powinny się zdarzać. Teraz czekamy na decyzję Komisji Ligi, która może być tylko jedna, czyli walkower dla gospodarzy. Legia musi czekać na oficjalne potwierdzenie tego werdyktu by oficjalnie została mistrzem Polski.

Informacja oficjalna! Mecz zostaje przerwany i nie zostanie dzisiaj dokończony!

Coraz gorzej to wygląda. Kolejne race lecą na murawę i jeśli nic się nie zmieni to kto wie czy w ogóle te spotkanie będzie dokończone. Piłkarze zeszli do szatni.

77
    Wszystko wygląda na to, że mecz będzie na moment przerwany. Pojawiły się na murawie race...

76
    Krótko rozegrana piłka przez legionistów. Następnie wycofali się z nią na swoją połowę.

75
    Legia stara się utrzymać przy piłce na połowie przeciwnika. Po faulu na Jędrzejczyku będzie rzut wolny dla gości w bliskiej odległości od pola karnego Lecha.

73
    Leży Kucharczyk po starciu z Vujadinoviciem. Nie będzie jednak potrzebna pomoc medyczna.

71
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Miroslav Radović, na boisku pojawia się Adam Hloušek.

70
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Piotr Tomasik, na boisku pojawia się Tymoteusz Klupś.
    69. Michał KUCHARCZYK - 0:2

69
    Gol dla Legii!

Antolić wypatrzył na lewej flance Szymańskiego, ten z kolei zagrał do kompletnie niepilnowanego po drugiej stronie MICHAŁA KUCHARCZYKA, który mocnym uderzeniem podwyższa prowadzenie swojego zespołu!