Odra O. – Wigry 2:2 (koniec) | Chojniczanka – Raków 2:1 (koniec) | GKS K. – GKS T. 1:1 (koniec)
GKS Katowice
1:1 (1:1)
GKS Tychy
Piątek 03.08.2018, 20:30 • Stadion Miejski, Katowice • Fortuna 1 Liga • 3. runda

Koniec meczu remis. Żadna z ekip nie jest zadowolona z tego wyniku jednak, to gospodarze bardziej żałować będą tej straty punktów, nieskuteczność w pierwszej połowie i dobra dyspozycja Jałochy uniemożliwiła wygraną gospodarzom. Goście przespali pierwszą połowę w drugiej grali lepiej, ale nadal to nie było to, bohaterem meczu zdecydowanie bramkarz, który dzisiaj uratował gości kilkukrotnie i mimo iż podział punktów nie zadowala tyszan muszą oni ten punkt uszanować. (22:22:08)

90+3

90+3
    Błąd za mocno w kluczowej dla tego meczu akcji!

90
    Frańczak strzał, ale za lekki – Jałocha bez problemu.

90
    3 minuty dolicza sędzia.

90
    Rumin po świetnym rajdzie skrzydłem, oddał strzal na bramkę Jałochy, ale kąt był za ostry i poradził z nią sobie bramkarz gości.

89
    Za mocno teraz tyszanie w kierunku Zapolnika, i od bramki Pawełek.

83
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Piesio, na boisku pojawia się Bronisławski.

82
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi J. Piątek, na boisku pojawia się K. Piątek.

80
    Piesio, ależ zawinął kolokwialnie mówiąc rogala, ale uderzył tylko w poprzeczkę!

77
    Abramowicz mocno z rzutu wolnego, ale bardzo bardzo niecelnie.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Słomka (GKS Katowice).

75
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Tabiś, na boisku pojawia się Słomka.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Tabiś (GKS Katowice).

72
    Pawełek z łatwością łapie dośrodkowanie w pole karne i już rozpoczyna kontratak!

71
    Piątek dobrze w pole karne i to była dobra sytuacja do strzelenia bramki, gdyby piłka była tylko troszkę lepiej dograna.

68
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Bernhardt, na boisku pojawia się Staniucha.

65
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Grzybek, na boisku pojawia się Mańka.

64
    Gospodarze teraz podkręcili tempo i mieli pare dobrych akcji.

Kuba

Gole: 33. Rumin – 21. Tanżyna

Kartki:   58. Poczobut (KAT), 73. Tabiś (KAT), 76. Słomka (KAT) – 28. Biernat (GKT)

GKS Katowice: Pawełek – Lisowski, Kamiński, Remisz, Frańczak – Tabiś, Poczobut, Michalik, Piesio – Błąd, Rumin
    Zmiany: Frankowski – Midzierski, Kurowski, Łyszczarz, Kupec – Bronisławski, Słomka

GKS Tychy: Jalocha – Abramowicz, Tanżyna, Biernat, Grzybek – Steblecki, J. Piątek, Daniel, Bernhardt – Grzeszczyk, Zapolnik
    Zmiany: Igaz – Mańka, Kowalczyk, Giel, Staniucha – K. Piątek, Boguslawski