Odra O. – Chrobry 3:0 (koniec) | Wigry – Garbarnia 2:1 (koniec)
Odra Opole
3:0 (2:0)
Chrobry Głogów
Piątek 31.08.2018, 17:45 • Stadion Miejski, Opole • Fortuna 1 Liga • Runda 8

Dobiegło końca jednostronne spotkanie w Opolu! Goście pewnie zwyciężają z Chrobrym 3:0 i inkasują komplet punktów. Dziękuję za uwagę! (19:39:07)
    Bardzo dobry mecz gospodarzy!

90+3

90+3
    Zaskakujące uderzenie z woleja oddał Dudu, ale piłka spadła jedynie na "dach" bramki Chrobrego.

90+2
    Znakomita interwencja Abramowicza i tylko rzut rożny dla gospodarzy!

90
    O trzy minuty przedłużony został ten pojedynek.

88
    Indywidualnie próbował przedrzeć się przez środek Martin Gomez, ale nadział się na Wasiluka.

86
    Nie schodzą z połowy rywali opolanie. Gospodarze z całą pewnością chcieliby strzelić czwartą bramkę.

83
    Zablokowane dośrodkowanie w pole karne Chrobrego z prawego skrzydła. Chwilę później nabity został jeden z zawodników Odry i od bramki rozpocznie Abramowicz.

82
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Rybicki, na boisku pojawia się Mikinic.

80
    Próbują jeszcze dobić rywali miejscowi. Dziesięć minut do końca!

77
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Janus, na boisku pojawia się Dudu.

76
    Ciekawa akcja Rybickiego na prawym skrzydle zakończona płaskim uderzeniem. Skutecznie broni jednak Abramowicz.

75
    Do końca regulaminowego czasu gry pozostał jedynie kwadrans. Liczymy, że końcówka przyniesie jeszcze jakieś emocje.

72
    Rzut wolny dla Odry na połowie rywali. Żółtym kartonikiem ukarany Mandrysz (Chrobry Głogów).

71
    Niewiele są w stanie zdziałać przyjezdni. Dobrze rozpoczęli drugą połowę, ale czerwona kartka niemal przekreśliła ich szanse na korzystny rezultat.

69
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Czyżycki, na boisku pojawia się Moder.