Warta – Raków 0:2 (koniec) | Garbarnia – Chojniczanka 1:2 (koniec) | ŁKS – GKS T. 0:0 (koniec)
Bytovia – Wigry 1:1 (koniec) | Termalica – Chrobry 1:2 (koniec) | Stal M. – Jastrzębie 0:0 (koniec)
Stomil – Odra O. 2:1 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
1:1 (0:1)
Wigry Suwałki
Sobota 22.09.2018, 16:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga • 11. kolejka

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego wieczoru! (17:57:22)

Druga odsłona była już zdecydowanie lepsza w wykonaniu Bytovii i można powiedzieć, że to ona przeważała. Bardzo szybko doprowadzili do remisu gospodarze, dzięki czemu mogli skupić się na kolejnych atakach, a momentami byli naprawdę blisko by wyjść na prowadzenie. Przyjezdni z kolei chyba zlekceważyli rywala po ich słabej pierwszej części i liczyli, że po przerwie wszystko samo się ułoży. Tak naprawdę gdyby nie Damian Węglarz w bramce to Wigry wracałyby do domu z niczym.

90+3

90+2
    Karankiewicz w samej końcówce powala na murawę jednego z rywali. Zasłużona żółta kartka dla kapitana Wigier – Karankiewicza.

90
    Sędzia zdecydował się na doliczenie trzech dodatkowych minut do drugiej odsłony.

86
    Próba Dampca głową po rzucie rożnym! Jeszcze raz sprawdzony na linii bramkowej Węglarz i znów popisuje się on efektowną paradą!

84
    Świetna szansa dla Bytovii! Ciekawa wymiana Kuzdry z Wolskim kończy się wrzutką do Jakóbowskiego! Nie daje się pokonać Węglarz!

80
    Bardzo dużo szczęścia mieli teraz gospodarze, który chyba za pewnie się poczuli. Prosty błąd na własnej połowie mógł skończyć się golem dla gości.

75
    Trzecia roszada w Bytovii. Na ławkę siada Kuzimski, a podnosi się z niej Chodyna.

67
    Kuzdra postanowił spróbować swoich sił z dystansu! Bardzo dobra próba otarła się o jednego z rywali i tylko dlatego nie musiał interweniować Węglarz!

66
    Druga roszada u przyjezdnych. Swój występ kończy Bartosz Olszewski, a szansę otrzymuje Mackiewicz.

60
    Pierwsza zmiana w zespole Wigier. Za Stasiaka pojawia się Sabillo.

51
    Kapitalna szansa dla gospodarzy, a konkretnie dla Kuzimskiego! Fatalnie spudłował z prostej pozycji, jednak na jego szczęście był na spalonym.

47
    Gol dla Bytovii!

Kapitalne otwarcie w wykonaniu miejscowych! Z rzutu rożnego doskonale zacentrował Letniowski, gdyż piłka spadła idealnie na głowę nadbiegającego ŁUKASZA WRÓBLA! Zupełnie bez szans Węglarz i mamy remis 1:1!

46
    Po przerwie w zespole z Bytowa doszło do dwóch zmian. Na murawę wbiegli Jakub Kuzdra i Bartosz Wolski.

46

Do przerwy na minimalnym, choć zasłużonym prowadzeniu są suwałczanie. To oni wyglądają jak na razie znacznie lepiej zarówno w ofensywie jaki defensywie. Bytovia nie ma zbytnio pomysłu jak przedrzeć się na połowę Wigier, a ci z kolei stwarzają spore zagrożenie po stałych fragmentach gry. Niestety na murawie dominuje niedokładność i momentami chaos, więc liczymy na odmianę za piętnaście minut.