Zagłębie S. – Cracovia | 1:1 (koniec) | | | Lech P. – Miedź | 2:1 (koniec) |
Wigry – Podbeskidzie | 0:5 (koniec) | | | Puszcza – GKS T. | 1:0 (koniec) | | | Sandecja – ŁKS | 0:0 (koniec) |
Chojniczanka – Stal M. | 2:2 (koniec) |
Gryf – GKS Bełchatów | 0:1 (koniec) | | | Toruń – Radomiak | 2:1 (koniec) | | | ROW Rybnik – Ruch | 1:0 (koniec) |
Górnik Ł. – Rozwój | 2:2 (koniec) |
Cardiff – Burnley | 1:2 (koniec) |
Bologna – Udinese | 2:1 (koniec) | | | Fiorentina – Atalanta | 2:0 (koniec) | | | Frosinone – Genoa | 1:2 (koniec) |
Chievo – Torino | 0:1 (koniec) | | | Parma – Empoli | 1:0 (koniec) | | | Sassuolo – AC Milan | 1:4 (koniec) |
Huesca – Girona | 1:1 (koniec) | | | Villarreal – Valladolid | 0:1 (koniec) | | | Levante – Alaves | 2:1 (koniec) |
Real Betis – Leganés | 1:0 (koniec) |
Eintracht – Hannover | 4:1 (koniec) | | | Augsburg – Freiburg | 4:1 (koniec) |
Rennes – Toulouse | 1:1 (koniec) | | | Montpellier – Nîmes | 3:0 (koniec) | | | Lille – Olympique | 3:0 (koniec) |
Banik – Slavia | 2:1 (koniec) | | | Teplice – Jablonec | 1:2 (koniec) |
Śląsk – Aalborg | 0:0 (*11:11) | | | Piast – Botew | 0:0 (*15:00) |
finał
Feyenoord Rotterdam
2:1
(0:1)
SBV Vitesse Arnhem
Gole:
47. Botteghin, 88. van Persie – 32. Bero
Posiadanie piłki: 62 % : 38 %.
Strzały celne: 7:5. Strzały niecelne: 7:6. Rzuty rożne: 9:1. Spalone: 2:1. Foule: 14:8.
Sędziowie: S. Gözübüyük – D. Goossens, B. van Dongen
Widownia:
Kartki: 64. Büttner (ARN), 86. Doekhi (ARN) 90+5. Doekhi (ARN) 90+1. van Persie (FEY) – 63. Bruns (ARN)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 62 % : 38 %.
Strzały celne: 7:5. Strzały niecelne: 7:6. Rzuty rożne: 9:1. Spalone: 2:1. Foule: 14:8.
Feyenoord Rotterdam:
Vermeer – St. Juste, Botteghin, van der Heijden, Malacia – Clasie (82. Ayoub), van Persie (C), Vilhena – S. Berghuis, Vente (57. N. Jörgensen), Toornstra (46. Sam Larsson).
Zmiany: Delle, Ten Hove – Verdonk, Nieuwkoop, Ayoub, N. Jörgensen, van Beek, El Hankouri, Sam Larsson, Sinisterra.
Trener:
SBV Vitesse Arnhem: Eduardo – Karawajew, Doekhi, Clarke-Salter, Büttner – Serero, Bruns, Foor – Beerens (60. Darfalou), Matavž (C) (75. Clark), Bero.
Zmiany: Pasveer – Darfalou, Buitink, Clark, Ali, Karami, Schuurman.
Trener:
Zmiany: Delle, Ten Hove – Verdonk, Nieuwkoop, Ayoub, N. Jörgensen, van Beek, El Hankouri, Sam Larsson, Sinisterra.
Trener:
SBV Vitesse Arnhem: Eduardo – Karawajew, Doekhi, Clarke-Salter, Büttner – Serero, Bruns, Foor – Beerens (60. Darfalou), Matavž (C) (75. Clark), Bero.
Zmiany: Pasveer – Darfalou, Buitink, Clark, Ali, Karami, Schuurman.
Trener:
Sędziowie: S. Gözübüyük – D. Goossens, B. van Dongen
Widownia:
Strzelcem bramki ROBIN VAN PERSIE.
Strzelcem bramki ERIC BOTTEGHIN.