Gryf – GKS Bełchatów 0:1 (koniec) | Toruń – Radomiak 2:1 (koniec) | ROW Rybnik – Ruch 1:0 (koniec)
Górnik Ł. – Rozwój 2:2 (koniec)
Górnik Łęczna
2:2 (1:1)
Rozwój Katowice
Niedziela 30.09.2018, 18:00 • Stadion Górnika, Łęczna • 2. Liga • 12. kolejka

Niezwykle gorąco było w końcowych minutach meczu w Łęcznej! Zawodnikom obu drużyn puściły nerwy, posypały się kartki. Ostatecznie mecz kończy się remisem 2:2 i obie ekipy zgarniają po punkcie. Dziękuję za uwagę! (19:53:36)

90+8

90+6
    Bętkowski upomniany żółtą kartką za kopnięcie rywala.

90+5
    Ogromne zamieszanie pod bramką Rozwoju, ale ostatecznie wybijają futbolówkę katowiczanie.

90+4
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Wrzesień, na boisku pojawia się Zielonka.

90+3
    Kolejny raz przepychanki. Arbiter po konsultacji z liniowym wyrzuca po jednym zawodniku z każdej drużyny!

90+2
    Czerwona kartka dla Gancarczyk (Rozwój Katowice).

90+2
    Czerwona kartka dla Essam (Górnik Łęczna).

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Mońka (Rozwój Katowice).

90+1
    O cztery minuty przedłużony został ten pojedynek.

90
    Do ostrej przepychanki doszło w środkowej strefie boiska.

88
    Gol dla Rozwoju!

Jest remis! SEWERYN GANCARCZYK dośrodkowywał z rzutu wolnego niemal z narożnika boiska, ale piłka jakimś cudem minęła zawodników obu drużyn i zatrzepotała w siatce!

88
    Jeszcze jeden rzut wolny dla gości w okolicach szesnastki rywali.

87
    Rzut wolny blisko pola karnego wywalczyli przyjezdni. Dośrodkowywać będzie Gancarczyk.

85
    Nie spieszy się Pisarczuk ze wznowieniem gry na połowie rywali.

84
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Wojciechowski, na boisku pojawia się Wójcik.

81
    Nie zdołał utrzymać piłki na placu gry Gembicki. Od autu rozpoczną łęcznianie.

80
    Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Wszystko wskazuje na to, że trzy punkty zostaną w Łęcznej.

Gole: 30. Wojciechowski, 65. Szysz – 11. Olszewski, 88. Gancarczyk

Kartki:   90+6. Bętkowski (LCZ) – 90+2. Mońka (ROZ)   90+2. Essam (LCZ) – 90+2. Gancarczyk (ROZ)