Gryf – GKS Bełchatów 0:1 (koniec) | Toruń – Radomiak 2:1 (koniec) | ROW Rybnik – Ruch 1:0 (koniec)
Górnik Ł. – Rozwój 2:2 (koniec)
Elana Toruń
2:1 (0:0)
Radomiak Radom
Niedziela 30.09.2018, 15:00 • Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego, Toruń • 2. Liga • 12. kolejka

Od około 30. minuty oglądaliśmy w Toruniu naprawdę ciekawe widowisko. Pojedynek reklamowany jako hit kolejki z całą pewnością nie zawiódł. Ostatecznie Elana Toruń pokonuje Radomiaka 2:1 i zapisuje na swoim koncie kolejne trzy punkty. Dziękuję za uwagę! (16:52:12)

90+5

90+4
    Na pozycji spalonej złapany został jeden z zawodników Elany.

90+3
    Jedna z ostatnich akcji Radomiaka i niewiele brakowało, a przyjezdni doprowadziliby do remisu po strzale głową!

90+1
    Od autu na wysokości linii środkowej boiska wznawiają grę miejscowi.

90
    O cztery minuty przedłużony został ten pojedynek!

89
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Lenartowski, na boisku pojawia się Felsch.

89
    Dobrym wyjściem poza pole karne popisał się Haluch, który wybił piłkę na aut przed nadbiegającym Kozłowskim.

88
    Nie spieszy się z wprowadzenie futbolówki do gry Nowak. Gospodarze są już bardzo blisko końcowego triumfu.

86
    Nowak bardzo pewnie wyłapuje piłkę po zbyt mocnym zagraniu w pole karne Elany z głębi pola.

85
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Świdzikowski, na boisku pojawia się Winsztal.

85
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Makowski, na boisku pojawia się Karwot.

84
    Ogromne zamieszanie w pole karnym Elany. Bardzo donoście domagali się jedenastki przyjezdni, jednak arbiter nakazał im grę od narożnika boiska.

84
    Po akcji prawym skrzydłem radomianie wywalczyli rzut rożny.

83
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Kościelniak, na boisku pojawia się Lenkiewicz.

82
    Goście mocno zepchnięci przez rywali. Podopieczni Rafała Góraka starają się atakować, aby strzelić kolejną bramkę i uspokoić sytuację.

80
    Dziesięć minut pozostało jeszcze do końca regulaminowego czasu gry. Kilka minut zapewne doliczy jeszcze arbiter, ale i tak ciężkie zadanie czeka przyjezdnych.