FC Toruń – Clearex 1:6 (koniec)
FC Toruń
1:6 (0:3)
Clearex Chorzów
Poniedziałek 08.10.2018, 20:00 • Arena Toruń • FOGO Futsal Ekstraklasa • 3. runda

Głośno świętują na parkiecie swoje zwycięstwo chorzowianie. Clearex rozegrał dziś znakomite zawody i zasłużenie zgarnia komplet punktów. Dziękuję za uwagę! (21:56:10)

40:00

39:33
    Z ostrego kąta uderzał Tokarski i trafił w słupek!

38:28
    W bramce torunian Neagu został zastąpiony przez Wędołowskiego.

38:20
    Piłka po uderzeniu Domańskiego zahaczyła o nogę jednego z rywali. Korner dla miejscowych.

37:15
    Zmiana w bramce chorzowskiej drużyny. Rafała Krzyśkę zastępuje Patryk Puzio.

35:46
    Neagu ukarany żółtym kartonik za faul podczas bramkowej akcji Cleareksu.

35:46
    Gol dla Clearexu!
    Udany przechwyt gości w środkowej strefie boiska i z ogromnym spokojem do pustej bramki pakuje piłkę ADAM WĘDZONY!

34:12
    Bliski strzelenia kolejnej bramki był Tokarski, jednak rezerwowy zawodnik torunian minimalnie chybił!

33:53
    Gol dla FC Toruń!
    A jednak, strzelają bramkę miejscowi! MARCIN OTKARSKI płaskim uderzeniem pokonuje Krzyśkę po rzucie rożnym dla FC!

32:45
    Bardzo mądrze utrzymują się przy piłce zawodnicy prowadzeni przez Mirosława Miozgę. Ciężko będzie miejscowym strzelić honorowego gola.

31:52
    Bardzo szybko uzbierali pięć przewinień po przerwie podopieczni Łukasza Żebrowskiego. Goście mają w drugiej połowie na swoim koncie trzy faule.

31:12
    Po przejęciu piłki na własnej połowie SEBASTIAN LESZCZAK decyduje się na strzał na pustą bramkę rywali i robi to idealnie!

30:42
    Wycofują golkipera gospodarze.

30:41
    Koronkowa akcja torunian zakończona strzałem Mrówczyńskiego i blokującym uderzenie ofiarnym wślizgiem Mizgajskiego!

29:54
    Przerwa na życzenie trenera gospodarzy, Łukasza Żebrowskiego.

29:43
    Fantastycznie przedzierał się Cyman, ale ostatecznie nie udało mu się skierować piłki do bramki!

29:30
    Faule: 4-3.

28:56
    Wybiegł daleko poza własną bramkę Neagu. Jego strzał został zablokowany, ale mają jeszcze rzut rożny miejscowi.

Gole: 34. Tokarski – 8. Seget, 19. Leszczak, 20. Mizgajski (10 m rzut karny), 29. Salisz, 32. Leszczak, 36. Wędzony

Kartki:   4. Waszak (TOR), 6. Mikołajewicz (TOR), 12. Wojciechowski (TOR), 36. Neagu (TOR)   27. Waszak (TOR)