Chorwacja – Anglia 0:0 (kon.) | Belgia – Szwajcaria 2:1 (kon.)
Chorwacja
0:0 (0:0)
Anglia
piątek 12.10.2018, 20:45 • Stadion HNK Rijeka (Rijeka). • Liga Narodów UEFA - dywizja A • Grupa 4.

To już wszystko z Rijeki! Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfach! Do usłyszenia! (22:39:24)

Bezbramkowy remis w Rijece.

Koniec spotkania w Rijece! Z pewnością szczególnie rozczarowała nas pierwsza połowa gry, która była niesamowicie nudna. Druga odsłona była już ciekawsza, jednak nadal nie doczekaliśmy się goli. Mecz kończy się bezbramkowym remisem.

90+5

90+3
    Wydaje się, że bardziej na trzech punktach zależy Anglikom. To oni atakują w końcówce tego spotkania, a Chorwaci raczej skupiają się na obronie.

90+2
    Centra z głębi pola Erica Diera. Pewnie radzi sobie z tym zagranie golkiper Chorwatów – Dominik Livaković.

90
    Felix Brych zdecydował się doliczyć cztery minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Jeszcze raz Sancho! Dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła. Z piłką minął się Dominik Livaković, ale nie wykorzystali tego przyjezdni.

89
    Wyprowadzający piłkę skrzydłem Marko Pjaca był faulowany przez Jordana Hendersona. Zaczynają od rzutu wolnego Chorwaci.

88
    Zagranie na prawe skrzydło do Sancho, który zrobił sobie miejsce do dośrodkowania, ale zagrożenie skutecznie oddalili przeciwnicy.

86
    Szansa Chorwatów, ale zabrakło wykończenia! Andrej Kramarić miał dobrą sytuację do oddania strzału, jednak zabrakło mocy w uderzeniu!
    Krótka prezentacja dzisiejszego debiutanta.

83
    Dobre przejęciu futbolówki przez Bena Chilwella, który następnie wypuścił sobie piłkę, przebiegł kilkanaście metrów i został sfaulowany.

82
    Próba uderzenia zza pola karnego jednego z zawodników gospodarzy. Strzał ten został jednak zablokowany przez Anglika.
    Jadon Sancho jest dziesiątym najmłodszym zawodnikiem, który zadebiutował w reprezentacji Anglii!

80
    Zmiana w drużynie Chorwacja: z boiska schodzi Ante Rebić, na boisku pojawia się Marko Livaja.

78
    Powoli zbliżamy się do końca spotkania. Czy zobaczymy jeszcze gole w Rijece? Najbliższe minuty dadzą nam odpowiedź na to pytanie!
    78. Harry Kane na pozycji spalonej.

Tomek

Bramki:

Kartki:   25. Kovačić (CRO), 45. Lovren (CRO), 58. Jedvaj (CRO) – 6. Henderson (ENG), 52. Stones (ENG), 71. Sterling (ENG)

Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
    Strzały na bramkę: 3:2. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 2:4. Spalone: 3:2. Faule: 15:14.
    Chorwacja: Livaković – Jedvaj, Lovren, D. Vida, Pivarić – Kovačić (73. Badelj), Rakitić – Kramarić, Modrić (C), Perišić (68. Pjaca) – Rebić (80. Livaja).
    Rezerwowi: Sluga – Bartolec, Milić, Mitrović, Rog, Livaja, Bradarić, Pasalić, Santini, Badelj, Pjaca.

Anglia: Pickford – Walker, Stones, Maguire – Sterling (78. Sancho), Henderson, Dier, Barkley, Chilwell – Rashford, Kane (C).
    Rezerwowi: Butland, Bettinelli – Trippier, Alexander-Arnold, Dunk, Joe. Gomez, Winks, N. Chalobah, Mount, Maddison, Sancho.

Sędziowie: Felix Brych – Mark Borsch, Stefan Lupp – Dominik Schaal.