Rozwój – Resovia 1:2 (koniec) | Skra – Siarka T. 1:0 (koniec) | Olimpia G. – Widzew 3:2 (koniec)
Olimpia E. – Toruń 2:2 (koniec) | Ruch – Pogoń Sdl. 2:1 (koniec)
Olimpia Grudziądz
3:2 (0:2)
Widzew Łódź
Sobota 03.11.2018, 17:00 • Stadion Centralny, Grudziądz • 2. Liga • 17. kolejka

Dziękujemy, że byliście razem z nami! Dla takiej końcówki, warto było zostać do samego końca! (18:57:20)

Niesamowita wygrana Olimpii Grudziądz! Podopieczni Mariusza Pawlaka przegrywali do 89 minuty z Widzewem 0:2, ale w trzy minuty strzelili trzy bramki i w niesamowity sposób zdobyli komplet punktów. Bramki dla biało-zielonych strzelili: Konrad Handzlik, Przemysław Kita oraz Robert Ziętarski. Grudziądz w euforii, lider pokonany!

90+5

90+4
    Żółtą kartkę otrzymuje Kvantaliani (Widzew Łódź).

90+3
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Handzlik, na boisku pojawia się Poręba.

90+2
    Wolański obronił strzał Ziętarskiego z rzutu karnego, ale przy dobitce był bezradny. Olimpia w trzy minuty zdobywa trzy bramki. Grudziądz w euforii!

90+1
    Rzut karny dla Olimpii! Sylwestrzak fauluje Kitę!

90
    Gol dla Olimpii!
    Strzelcem bramki KITA.

Niesamowita pogoń gospodarzy! Olimpia już remisuje z Widzewem!

89
    Strzelcem bramki HANDZLIK.

Będą jeszcze emocje. Konrad Handzlik oddał ładny strzał i zaskoczył Wolańskiego! Grudziądzanie wyrównają?

88
    Złe dośrodkowanie Kaczmarka z rzutu rożnego. Piłka zatrzymała się na pierwszym graczu Widzewa.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Handzlik (Olimpia Grudziądz).

84
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Mihaljevic, na boisku pojawia się Kvantaliani.

83
    Faul Banaszaka na własnej połowie.

81
    Niecelny strzał Marca z dalszej odległości. Olimpia ma coraz mniej czasu na odrobienie strat z pierwszej części gry.

80
    Kaczmarek po wejściu na plac gry nie zrobił nic pozytywnego dla grudziądzan. Pojawił się na boisku dopiero w 67 minucie, ale mógł dwukrotnie zaistnieć na skrzydle.

78
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Gutowski, na boisku pojawia się Pięczek.

75
    Zieleniecki wybija piłkę głową poza własne pole karne. Widzew czeka już tylko na kontrataki.

74
    Ataki grudziądzan są coraz groźniejsze. Będą jeszcze emocje w tym starciu?

72
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Skibicki, na boisku pojawia się Gabor.

Sebastian Zwiewka

Gole: 89. Handzlik, 90. Kita, 90+2. Ziętarski – 33. Kazimierowicz, 40. Michalski

Kartki:   25. Witasik (OLG), 62. Kita (OLG), 65. Skibicki (OLG), 86. Handzlik (OLG) – 59. Kazimierowicz (WID), 90+4. Kvantaliani (WID)

Olimpia Grudziądz: Muzyk – Ciechanowski, Witasik, Wawszczyk – Śmietanko (46. Marzec), Nakrosius, Handzlik (90+3. Poręba), Ziętarski, Papikyan (67. Kaczmarek), Skibicki (72. Gabor) – Kita
    Zmiany: Brylewski – Kochalski, Gabor, Kaczmarek, Marzec, Kamiński, Poręba

Widzew Łódź: Wolański – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Wełna – Gibas, Kazimierowicz, Michalski, Gutowski (78. Pięczek) – Mąka (65. Banaszak), Mihaljević (84. Kvantaliani)
    Zmiany: Humerski – Paszliński, Pięczek, Banaszak, Ameyaw, Zuziak, Kvantaliani

Sędziowie: Sulikowski – Ignatowski, Szerszeń – Kaliszewski