Rekord – Clearex 4:3 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
4:3 (2:1)
Clearex Chorzów
Piątek 09.11.2018, 19:00 • Hala BTS Rekord, Bielsko-Biała • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 7

38:04
    Gol dla Clearexu!
    Strzelcem bramki WADYM IWANOW.

Bramka kontaktowa i jeszcze będzie gorąco w ostatnich sekundach spotkania. Wadym Iwanow wykorzystał przewagę liczebną Clearexu na połowie Rekordu.

35:04
    Gol dla Rekordu!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ BIEL.

Dwubramkowa zaliczka zespołu spod Klimczoka chyba gwarantuje zdobycie kompletu punktów. Wbiegł na boisko z impetem Łukasz Biel i trafił do bramki.

33:51
    Strzelcem bramki ALEX VIANA DE SILVEIRA JUNIOR.

Atakowali gospodarze i są na prowadzeniu. Alex Viana próbował już w pierwszej połowie, ale piłka po jego uderzeniu wylądowała w bramce dopiero po przerwie.

22:27
    Strzelcem bramki SEBASTIAN LESZCZAK.

Nie zawodzi w tym sezonie Sebastian Leszczak. Wreszcie wstrzelił się w tym meczu topowy snajper Futsal Ekstraklasy. Nie dał rady dosięgnąć piłki Bartłomiej Nawrat.

19:49
    Strzelcem bramki OŁEKSANDR BONDAR.

Sytuacja zmieniła się jak w kalejdoskopie. Druga bramka Rekordu Bielsko-Biała kilkanaście sekund po pierwszej. Tym razem gratulacje od kompanów z zespołu zbiera Ołeksandr Bondar.

19:32
    Strzelcem bramki ARTUR POPŁAWSKI.

Poprawiły się nastroje w obozie mistrza Polski. Artur Popławski znalazł się we właściwym miejscu i czasie i jeszcze przed przerwą odebrał Clearexowi prowadzenie.

12:54
    Strzelcem bramki MARIUSZ SEGET.

Drużyna z Chorzowa wyszła na prowadzenie. Na lewym skrzydle zatańczył z przeciwnikami Mikołaj Zastawnik, po którego znakomitym dośrodkowaniu Mariuszowi Segetowi pozostało skierować piłkę z bliska do bramki.

Gole: 20. Popławski, 20. Bondar, 34. Junior, 36. Biel – 13. Seget, 23. Leszczak, 39. Iwanow

Rekord Bielsko-Biała: Nawrat (Kałuża) – Popławski, Budniak, Bondar, Marek – Surmiak, Dudek, Biel, Gąsior, Alex Viana, Łasak, Kubik, Janovsky.

Clearex Chorzów: Krzyśka (Puzio) – Zastawnik, Seget, Łuszek, Iwanow – Golly, Salisz, Mizgajski, Switoń, Wędzony, Leszczak.