Resovia – ROW Rybnik 0:0 (poz.) | Skra – GKS Bełchatów 1:0 (koniec) | Błękitni – Znicz 3:2 (koniec)
Toruń – Gryf 0:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Rozwój 1:0 (koniec) | Ruch – Górnik Ł. 1:1 (koniec)
Widzew – Stal S. W. 0:0 (koniec)
Elana Toruń
0:2 (0:0)
Gryf Wejherowo
Sobota 01.12.2018, 13:00 • Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego, Toruń • 2. Liga • 21. kolejka

Po zmianie stron Gryf udokumentował swoją przewagę strzelając dwa gole. Ostatecznie goście wygrywają 2:0 i wracają do Wejherowa z kompletem punktów. Dziękuję za uwagę! (14:53:05)

90+5

90+3
    Po raz kolejny bezbłędnie bronią się przyjezdni.

90+2
    Gospodarze wywalczyli rzut wolny na wysokości trzydziestego metra. Może być groźnie pod bramką Gryfa.

90
    Aż o cztery minuty przedłużone zostało to spotkanie!

89
    Gra przeniosła się w środkową część boiska. Za moment dowiemy się, ile minut doliczy arbiter.

87
    Wicki faulowany we własnym póki karnym i arbiter przerywa akcję Elany.

86
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Sikorski, na boisku pojawia się Ewertowski.

85
    Dośrodkowanie w pole karne gości z rzutu rożnego i pewnie wyłapuje piłkę Leleń.

83
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Ryk, na boisku pojawia się Bury.

82
    Zupełnie nieudane dośrodkowanie Wołkowicza z lewej flanki. Rywale przechwytują futbolówkę.

81
    Niespełna dziesięć minut do końca meczu. Coraz mniej czasu na strzelenie choćby honorowej bramki mają miejscowi.

78
    Całym zespołem broni się Gryf. Wejherowianie nie mają jednak zbyt wiele do roboty, ich rywale słabo prezentują się dziś w ofensywie.

77
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Dobosz, na boisku pojawia się Jóźwicki.

75
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Chwastek, na boisku pojawia się Czychowski.

75
    Uderzenie Stryjewskiego z dystansu bardzo dobrze broni Leleń.

73
    Dobra okazja gości zakończona strzałem jedynie w boczną siatkę.

72
    Dużo niedokładności w poczynaniach toruńskiej drużyny. Tym razem niedokładnie z głębi pola zagrywał Lenkiewicz.

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Gryf jest na dobrej drodze do zgarnięcia trzech punktów.

Gole: 51. Rogalski, 59. Goerke

Kartki:   47. Felsch (ELA), 54. Andrzejewski (ELA)