Dania – Francja | 23:29 (koniec) | | | Szwecja – Czarnogóra | 28:30 (koniec) |
finał
Szwecja
28:30
(14:18)
Czarnogóra
57
|
Kara dla Czarnogóra (Milena Raicevičová). (25:28)
|
|
48
|
Po trzecim wykluczeniu czerwoną kartkę otrzymuje Szwecja (Elin Hallagardová). (20:25)
|
|
45
|
Kara dla Szwecja (Elin Hallagardová). (19:22)
|
|
42
|
Kara dla Czarnogóra (Andela Bulatović). (17:22)
|
|
28
|
Kara dla Czarnogóra (Jovanka Radičevičová). (12:17)
|
|
24
|
Kara dla Szwecja (Louise Sand). (10:15)
|
|
24
|
Kara dla Czarnogóra (Durdina Jaukovičová). (10:15)
|
|
6
|
Kara dla Szwecja (Elin Hallagardová). (2:4)
|
Szwecja | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
Łącznie | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Czarnogóra | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | L. Nenezić | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | M. Rajcić | 0/0 | 0 | 0 | ||
34 | K | T. Brnović | 2/0 | 0 | 0 | ||
10 | ŚR | A. Bulatović | 1/0 | 0 | 1 | ||
32 | K | K. Bulatović | 2/0 | 0 | 0 | ||
80 | LR | J. Despotović | 2/0 | 0 | 0 | ||
96 | ŚR | I. Grbić | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | LR | D. Jauković | 3/1 | 0 | 1 | ||
15 | PR | A. Klikovać | 1/0 | 0 | 0 | ||
77 | LS | M. Mehmedović | 7/0 | 0 | 0 | ||
55 | LS | I. Pavicević | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | PR | S. Premović | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | PS | J. Radicević | 9/2 | 1 | 1 | ||
90 | ŚR | M. Raicevičová | 1/0 | 0 | 1 | ||
66 | K | E. Ramusović | 2/0 | 0 | 0 | ||
23 | PS | D. Ujkić | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 30/3 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Szwecja:
Bundsen, Idéhn – Mellegård, Strömberg, Blohm, Roberts, Sand, Gustin, Lagerquist, Gulldén, Blomstrand, Hagman, Massing, Hallagardová, Jacobsen, Alm.
Zmiany:
Trener:
Czarnogóra: Rajčičová, Nenezićová – Radičevičová, Jaukovičová, A. Bulatović, Klikovačová, Ujkičová, Premovičová, K. Bulatović, Brnovičová, Pavičevičová, Ramusovičová, Mehmedović, Despotovičová, Raicevičová, Grbičová.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Czarnogóra: Rajčičová, Nenezićová – Radičevičová, Jaukovičová, A. Bulatović, Klikovačová, Ujkičová, Premovičová, K. Bulatović, Brnovičová, Pavičevičová, Ramusovičová, Mehmedović, Despotovičová, Raicevičová, Grbičová.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: A. Bethmann, M. Tzaferopoulos (oba GRE)
Widownia: