Austria – Chile | 24:32 (koniec) | | | Rosja – Korea | 34:27 (koniec) | | | Norwegia – Arabia Saudyjska | 40:21 (koniec) |
Niemcy – Brazylia | 34:21 (koniec) | | | Dania – Tunezja | 36:22 (koniec) | | | Francja – Serbia | 32:21 (koniec) |
Piotrcovia – KPR Ruch | 41:33 (koniec) | | | KPR J.G. – Korona | 31:28 (koniec) | | | Młyny Stoisław – UKS PCM | 37:26 (koniec) |
MKS Perła – EKS Start | 22:17 (koniec) |
finał
MKS Perła Lublin
22:17
(9:10)
EKS Start Elbląg
Bonus dla nowych użytkowników aż do 1000 PLN! – Kliknij i sprawdź szczegóły!
|
||
Dzięki za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (22:17)
|
||
MKS Perła Lublin po ciekawym i emocjonującym spotkaniu pokonuje we własnej hali EKS Start Elbląg 22:17. (22:17)
|
||
Koniec meczu. (22:17)
(19:26:33)
|
||
60
|
Ze skrzydła wynik ustala Kowalska. (22:17)
|
|
59
|
Matuszczyk dla gospodyń. (21:17)
|
|
59
|
Broni Besen do końca 90 sekund. (20:17)
|
|
58
|
Łabuda wykorzystuje podwójną przewagę i zdobywa gola. (20:17)
|
|
57
|
Yashchuk też nie pogra przez najbliższe 2 minuty. (19:17)
|
|
57
|
Świerżewska wykluczona na 2 minuty. (19:17)
|
|
57
|
Jeszcze czas dla Startu Elbląg. (19:17)
|
|
56
|
Skuteczna z dystansu Rosiak. (19:17)
|
|
55
|
Świerczek obok bramki. (18:17)
|
|
54
|
Szybka odpowiedź Świerżewskiej. (18:17)
|
|
54
|
Gol Gęgi. (18:16)
|
|
53
|
Bardzo twarda defensywa obu zespołów. (17:16)
|
|
52
|
Torpeda od Urtnowskiej i piłka w siatce. (17:16)
|
|
Bonus dla nowych użytkowników aż do 1000 PLN! – Kliknij i sprawdź szczegóły!
|
||
51
|
Błąd techniczny Matuszczyk. (16:16)
|
|
50
|
Skuteczny rzut pod presją Świerżewskiej. (16:16)
|
MKS Perła Lublin:
Januchta, Gawlik, Besen – Łabuda, Szarawaga, Moldrup, Kowalska, Gęga, Matuszczyk, Królikowska, Stasiak, Nestsiaruk, Nocuń, Rosiak, Urtnowska
Zmiany:
Trener:
EKS Start Elbląg: Bałdyga, Pająk – Balsam, Choromańska, Świerczek, Waga, Jędrzejczyk, Wtulich, Trbović, Gadzina, Świerżewska, Uścinowicz, Yashchuk
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
EKS Start Elbląg: Bałdyga, Pająk – Balsam, Choromańska, Świerczek, Waga, Jędrzejczyk, Wtulich, Trbović, Gadzina, Świerżewska, Uścinowicz, Yashchuk
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Młyński Grzegorz, Puszkarski Rafał
Widownia:
Krzysztof Adamczyk