Red Devils – AZS UŚ 3:2 (koniec) | FC Toruń – Zduńska Wola 0:2 (koniec) | Clearex – Red Dragons 8:1 (koniec)
AZS Gdańsk – Piast 3:9 (koniec)
FC Toruń
0:2 (0:0)
Gatta Active Zduńska Wola
Sobota 12.01.2019, 17:30 • Hala UCS, Toruń • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 12

Po dwóch bramkach Arkadiusza Szypczyńskiego Gatta zwycięża na ciężkim terenie! Dziękuję za uwagę. (19:39:11)

40

32
    Faule: 2-3.

30
    Do końca spotkania pozostało dziesięć minut efektywnego czasu gry. Gatta jest w bardzo dobrym położeniu,ale miejscowi z pewnością do samego końca powalczą o odrobienie strat.

27
    Gol dla Gatty Active!
    ARKADIUSZ SZYPCZYŃSKI po raz drugi i wicemistrzowie Polski prowadzą już dwoma golami!

23
    Goście obejmują prowadzenie! Sposób na golkipera gospodarzy znalazł ARKADIUSZ SZYPCZYŃSKI!

21

Nie doczekaliśmy się jednak bramek w premierowej odsłonie hitu 12 kolejki Futsal Ekstraklasy! Ewentualnego zwycięzcę tego zaciętego pojedynku wyłoni zatem druga połowa. Wracamy za niecałe dziesięć minut!

20

17
    Faule: 2-3.

15
    Po kwadransie gry cały czas utrzymuje się bezbramkowy rezultat.Czy któraś z drużyn zdoła objąć prowadzenie jeszcze przed przerwą?

9
    Jak na razie bez goli w Toruniu. Obie ekipy mają na swoim koncie po jednym przewinieniu.

1

Protokół meczowy:

FC Toruń:
    Neagu (Iwański, Wędołowski) – Wojciechowski, Domański, Cyman, Mikołajewicz, Zboralski, Waszak, Elsner, Spychalski, Mrówczyński

Gatta Active Zduńska Wola:
    Słowiński (Miłosiński) – Krawczyk, Marciniak, Stanisławski, Szymczak – Klaus, Milewski, Olczak, Pautiak, Sobalczyk, Szypczyński

Sędzia I: Damian Jaruchiewicz
    Sędzia II: Piotr Koloczek
    Sędzia III: Marcin Sęczek
    Sędzia czasowy: Krystian Glonek.

Z powodów technicznych pełna relacja z tego meczu nie zostanie przeprowadzona. Będziemy informować jedynie o najważniejszych wydarzeniach.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Składy obydwu zespołów zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!

Obsada sędziowska:

Gospodarze zajmują obecne pozycję wicelidera że stratą jednego oczka do liderującego Rekordu. Zduńskowolanie są na miejscu piątym, a od gospodarzy dzisiejszego starcia dzieli ich osiem oczek.

Serdecznie zapraszam Państwa na hitowe starcie w ramach 12. kolejki polskiej Futsal Ekstraklasy! Na Hali UCS w Toruniu miejscowy FC zmierzy się z Gattą Active Zduńska Wola.

Gole: 23. Szpyczyński, 27. Szpyczyński