FC10 Zgierz
1:6 (0:0)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
Sobota 12.01.2019, 18:00I liga futsalu - gr. północna

Długo stan meczu był wyrównany, ale ostatecznie mecz kończy się zwycięstwem gości aż 6:1. Dziękuję za uwagę! (19:29:21)

Gol dla UMKS-u Zgierz!
    Miejscowi wracają do gry, bramka kontaktowa!

30
    Przyjezdni podwyższają prowadzenie! Na listę strzelców wpisuje się HUBERT OLSZAK!

29
    Goście obejmują prowadzenie, 1:0 dla leszczynian! Samobójcze trafienie zanotował golkiper gospodarzy.

25
    Ładna akcja Bartnickiego zakończona strzałem w słupek! Rośnie przewaga przyjezdnych.

21

Bez goli w Łęczycy po pierwszej połowie,ale nie bez akcji podbramkowych. Bliżej zdobycia gola byli przyjezdni, jednak słupek wspomógł ekipę ze Zgierza. Za niecały kwadrans wracamy na drugą połowę!

20

13
    Nie brakuje okazji podbramkowych,atakują obydwie drużyny, ale cały czas bez goli w Łęczycy.

3
    Pierwsza bardzo dobra okazja gości. Po strzale Kruszyńskiego miejscowych przed utratą bramki chroni słupek!

1

Składy obu druzyń:

UMKS Zgierz:
    Sobczak – N. Błaszczyk, Kowalski, Baszczyński, Banaszczyk – Sadłecki, Brzosko, A. Błaszczyk (C), Olesiński, Michalak

GI Malepszy Futsal Leszno:
    Ł. Błaszczyk, Wojtyniak – Niedźwiedzki, Konopacki, Bartnicki, Molicki (C), Martin, Walczak, Kruszyński, Radliński, Olszak.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Będziemy informować Państwa o najważniejszych wydarzeniach z tego spotkania. Bądźcie z nami!

Gole: 34. . – 29. Sobczak (sam.), 30. Olszak, 38. Kruszyński, 38. Konopacki, 40. Niedźwiedzki, 40. Molicki