Macedonia Płn. – Bahrajn | 28:23 (koniec) | | | Katar – Egipt | 28:23 (koniec) | | | Chorwacja – Japonia | 35:27 (koniec) |
Węgry – Angola | 34:24 (koniec) | | | Hiszpania – Islandia | 32:25 (koniec) | | | Szwecja – Argentyna | 31:16 (koniec) |
Zagłębie – SPR Pogoń | 32:26 (koniec) |
finał
Węgry
34:24
(18:8)
Angola
26
|
Żółta kartka dla Węgry (Ferenc Ilyés). (18:6)
|
|
22
|
Czerwona kartka dla Węgry (Bendegúz Bóka). (14:5)
|
|
2
|
Żółta kartka dla Węgry (Bence Bánhidi). (0:0)
|
Węgry | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | R. Mikler | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | M. Székely | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | PR | G. Ancsin | 2/0 | 0 | 0 | ||
9 | PR | Z. Balogh | 4/1 | 0 | 0 | ||
27 | K | B. Banhidi | 2/0 | 0 | 0 | ||
39 | LR | R. Bodo | 3/0 | 0 | 0 | ||
13 | LS | B. Bóka | 5/0 | 0 | 0 | ||
7 | ŚR | G. Csaszar | 4/2 | 0 | 0 | ||
47 | PS | P. Hornyák | 2/0 | 0 | 0 | ||
3 | LR | F. Ilyés | 0/0 | 0 | 1 | ||
22 | LR | I. Jamali | 3/0 | 0 | 0 | ||
6 | ŚR | Á. Juhász | 3/0 | 0 | 0 | ||
66 | ŚR | M. Lékai | 2/0 | 0 | 0 | ||
11 | LR | P. Ligetvári | 1/0 | 0 | 0 | ||
19 | PS | L. Nagy | 1/0 | 0 | 0 | ||
2 | K | A. Sipos | 1/0 | 0 | 2 | ||
Łącznie | 33/3 | 0 | 2 | 3 | 1 | ||
Angola | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
20 | B | C. Gouveia | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | G. Muachissengue | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | LR | F. Almeida | 0/0 | 0 | 0 | ||
79 | LR | E. Ferreira | 5/2 | 0 | 0 | ||
5 | ŚR | R. Hebo | 3/0 | 0 | 1 | ||
14 | LS | C. Chicola | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | ŚR | C. Lopes | 4/0 | 0 | 2 | ||
9 | LS | A. Maneco | 3/0 | 0 | 0 | ||
10 | ŚR | M. Nascimento | 2/0 | 0 | 0 | ||
8 | PS | O. Pascoal | 1/0 | 0 | 0 | ||
19 | LS | E. Pedro | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | K | A. Quitongo | 2/0 | 0 | 0 | ||
99 | PR | D. Sibo | 2/0 | 1 | 0 | ||
13 | K | A. Tati | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | K | G. Teca | 2/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 24/2 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Węgry:
Mikler, Székely – Ancsin, Balogh, Bánhidi, Bodó, Császár, Bóka, Hornyak, Ilyés, Jamali, Juhász, Lékai, Ligetvári, L. Nagy, Sipos.
Zmiany:
Trener:
Angola: Gouveia, Muachissengue – Almeida, Ferreira, Hebo, Chicola, Lopes, Maneco, Nascimento, Pascoal, Pedro, Quitongo, Sibo, Tati, Teca.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Angola: Gouveia, Muachissengue – Almeida, Ferreira, Hebo, Chicola, Lopes, Maneco, Nascimento, Pascoal, Pedro, Quitongo, Sibo, Tati, Teca.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Majid K. (Irn)
Widownia: