GI Malepszy – Hel. Białystok 1:2 (koniec)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
1:2 (0:2)
Elhurt-Elmet Helios Białystok
Niedziela 10.02.2019, 17:00I liga futsalu - gr. północna

Nie udała się gonitwa gospodarzy. Leszczynianie zostają pokonani przez ekipę z Białegostoku i notują pierwszą w tym sezonie porażkę na ligowych parkietach. Dziękuję za uwagę! (18:44:10)

40

36
    Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
    Strzelcem bramki HUBERT OLSZAK.

30
    Na hali w Lesznie utrzymuje się rezultat sprzed przerwy. Coraz mniej czasu na odrobienie strat mają gospodarze.

21

Do przerwy niespodziewanie to goście są na prowadzeniu! Zobaczymy, czy lider grupy północnej będzie w stanie odrobić straty. Za niecały kwadrans druga połowa!

20

12
    Gol dla Elhurt-Elmetu!
    Białostoczanie podwyższają prowadzenie! Strzelcem bramki BARTOSZ BOROWIK.

1
    Strzelcem bramki DAWID CHARKIEWICZ.

1

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Będziemy informować Państwa o zmianach wyniku w tym pojedynku.

W jednym ciekawiej zapowiadających się starć 15. kolejki grupy północnej pierwszej ligi futsalu GI Malepszy Futsal Leszno zmierzy się na własnym terenie z Heliosem Białystok.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 36. Olszak – 1. Charkiewicz, 12. Borowik