Skra – Olimpia E. 2:1 (koniec) | Błękitni – Gryf 4:1 (koniec) | Toruń – Resovia 0:1 (koniec)
Radomiak – Rozwój 2:0 (koniec) | Siarka T. – Znicz 2:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Stal S. W. 5:1 (koniec)
GKS Bełchatów – Górnik Ł. 2:0 (koniec) | Widzew – ROW Rybnik 1:1 (koniec)
Elana Toruń
0:1 (0:1)
Resovia
Sobota 09.03.2019, 13:00 • Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego, Toruń • 2. Liga • 23. kolejka

Druga połowa była toczona już w nieco wolniejszym tempie od pierwszej. Ostatecznie torunianie nie zdołali odrobić strat i Resovia zwycięża mecz 1:0 po bramce Przemysława Pyrdka. Z mojej strony to już wszystko, dziękuję za uwagę! (14:55:43)

90+5

90+4
    Żółtym kartonikiem upomniany został jeszcze Makowski.

90+4
    To była piłka meczowa dla Elany! Znakomite podanie otrzymał Kozłowski, ale uderzył ponad bramką rywali!

90+3
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Pyrdek, na boisku pojawia się Twardowski.

90+2
    Zbyt mocna piłka do wychodzącego na wolne pole Fereta, który został uprzedzony przez Onsorge.

90+1
    Zza pola karnego uderzał Pyrdek, ale trafił w jednego z rywali. Chwilę później Resovia wywalczyła rzut wolny na wysokości trzydziestego metra.

90
    O cztery minuty przedłużony został pojedynek na Stadionie Miejskim w Toruniu!

90
    Bardzo powoli budują swój atak torunianie. Gospodarze wyglądają, jakby to oni prowadzili.

88
    Lewym skrzydłem atakowali rzeszowianie, ale zakończyło się to faulem jednego z przyjezdnych.

87
    Coraz bliżej końcowego triumfu są przyjezdni. Wszystko wskazuje na to, że goście wrócą do Rzeszowa z kompletem punktów.

85
    Pięć minut pozostało do końca tego pojedynku. Przed momentem na własnej połowie boiska faulowany był jeden z rzeszowian. Uciekają cenne sekundy gospodarzom.

83
    Zbyt wysoka centra Stefanowicza, ale w dalszym ciągu utrzymują się przy futbolówce podopieczni Rafała Góraka.

82
    Lenkiewicz faulowany we własnej szesnastce przez Hassa. Błyskawicznie wznawiają grę gospodarze.

81
    Dobre wyjście na szósty metr zanotował Nowak, który wyłapał piłkę. Golkiper torunian nie popisał się jednak zbyt udanym wybiciem futbolówki do przodu.

80
    Odrobnik po szarży lewym skrzydłem wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

79
    Geniec wyraźnie faulował Lenkiewicz na wysokości czterdziestego metra. Jeszcze krótka dyskusja arbitra z trenerem drużyny gości.

78
    Torunianie niemal całym zespołem na połowie rywali, ale póki co nie przekłada się to na okazje strzeleckie.

77
    Z narożnika boiska uderzał jeden z zawodników gości, ale bardzo pewnie łapie piłkę Nowak!

Gole: 36. Pyrdek

Kartki:   39. Stryjewski (ELA), 56. Wołkowicz (ELA) – 35. Adamski (RES), 90+4. Makowski (RES)