Baník Ostrava – Mlada Boleslav 1:1 (kon.) | Slovan Lib. – Zlín 1:0 (kon.) | Slovácko – Jablonec 0:0 (kon.)
Sparta Pr. – Ołomuniec 2:1 (kon.)
koniec
Sparta Praga
2:1 (0:1)
Sigma Ołomuniec
sobota 16.03.2019, 17:30 • Generali Arena, Praha-Bubeneč • Czech FORTUNA:LIGA • Runda 25
     
    90+3
    Koniec meczu. (19:20:58)
     
    90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Guélor Kanga (Sparta Praga).
     
    87
    Zmiana w drużynie Sigma Ołomuniec: z boiska schodzi Šimon Falta, na boisku pojawia się Milan Lalkovič.
     
    87
    Zmiana w drużynie Sparta Praga: z boiska schodzi Benjamin Tetteh, na boisku pojawia się Matěj Pulkrab.
     
    85
    Zmiana w drużynie Sigma Ołomuniec: z boiska schodzi Martin Sladký, na boisku pojawia się Jakub Yunis.
    Zmiana w drużynie Sigma Ołomuniec: z boiska schodzi Jakub Plšek, na boisku pojawia się Pavel Dvořák.
     
    81
    Zmiana w drużynie Sparta Praga: z boiska schodzi David Moberg Karlsson, na boisku pojawia się Ondřej Zahustel.
     
    81
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Martin Nespor (Sigma Ołomuniec).
     
    79
    Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Plšek (Sigma Ołomuniec).
     
    77
    Gol dla Sparty!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa GUÉLOR KANGA..
     
    76
    Żółtą kartkę otrzymuje Martin Nespor (Sigma Ołomuniec).
    Żółtą kartkę otrzymuje Lukáš Štetina (Sparta Praga).
     
    71
    Gol dla Sparty!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa GUÉLOR KANGA..
     
    70
    Żółtą kartkę otrzymuje Vít Beneš (Sigma Ołomuniec).
    Bramki: 71. Kanga (kar.), 77. Kanga (kar.) – 45. Falta (Plšek)

    Kartki:   26. M. Frýdek (SPA), 27. Costa (SPA), 76. Štetina (SPA), 90+3. Kanga (SPA) – 15. Houska (OLO), 20. Sladký (OLO), 70. Beneš (OLO), 76. Nespor (OLO), 79. Plšek (OLO)   81. Nespor (OLO)


    Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
    Strzały na bramkę: 8:1. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 5:5.
    Sparta Praga: Niţă – Chipciu, Štetina, Costa, Matěj Hanousek – M. Frýdek (C), Sáček (59. M. Hašek) – Hložek, Kanga, Moberg Karlsson (81. Zahustel) – Tetteh (87. Pulkrab).
    Rezerwowi: Heča – Plechatý, M. Hašek, Civić, Pulkrab, Zahustel, Drchal.

    Sigma Ołomuniec: M. Buchta – Sladký (85. Yunis), Jemelka, Beneš, Vepřek (C) – Kalvach – Zahradníček, Plšek (85. P. Dvořák), Houska, Falta (87. Lalkovič) – Nespor.
    Rezerwowi: Reichl – Lalkovič, Yunis, P. Dvořák, Chvátal, Polom, Texl.

    Sędziowie: Ardeleánu – Moláček, Fišer

    Widzów: 11 307