Szczecin – AZS Gdańsk 5:2 (koniec) | Piast – AZS UŚ 5:2 (koniec) | Jelcz-Laskowice – Red Dragons 4:2 (koniec)
Jagiellonia – FC Toruń 2:4 (koniec)
Piast Gliwice
5:2 (2:1)
AZS UŚ Katowice
Sobota 16.03.2019, 16:00 • Arena Gliwice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 21

Niezwykle emocjonujący mecz w Gliwicach dobiega końca! Po dramatycznej końcówce Piast zwycięża 5:2 i zgarnia komplet punktów. Dziękuję za uwagę! (17:46:45)

40

40
    Gol dla Piasta!
    Dobijają rywali miejscowi! Strzałem z własnej połowy boiska na pustą bramkę wpisuje się na listę strzelców DOUGLAS BEUTZLING FERREIRA!

40
    Ależ odpowiedź gospodarzy! Widuch zagrywa daleko do RAFAŁA FRANZA który wykorzystuje błąd golkipera rywali i z ostrego kąta umieszcza piłkę w bramce!

40
    Żółtą kartkę otrzymuje Gruszczyński (AZS UŚ Katowice).

40
    Jeszcze mieliśmy przepychanki między zawodnikami obu drużyn. Żółtą kartką upomniany Musiał.

40
    Gol dla AZS-u UŚ!
    No proszę! Potężne uderzenie DANIELA WOJTYNY idealnie w okienko!

40
    Myli się Szczurek z kilkunastu metrów! Gliwiczanie grają w osłabieniu, ale wydaje się, że czasu jest zbyt mało, aby mogli stracić prowadzenie!

39
    Na czystą pozycję wychodził Jasiński, ale powalił go na parkiet Mateusz Omylak. Arbiter pokazuje zawodnikowi Piasta czerwoną kartkę!

39
    Kombinacyjna akcja katowiczan zakończona zbyt wysokim uderzeniem Łopucha.

39
    Niespełna dwie minuty do końca meczu w Arenie Gliwice. Katowiczanie zamykają rywali w futsalowym zamku.

38
    Z lotnym golkiperem grają przyjezdni. W tej roli gra Daniel Wojtyna.

38
    Przerwa na życzenie szkoleniowca ekipy z Katowic.

38
    Kapitalnym wślizgiem Sergio Bonilla przerywa groźnie zapowiadającą się akcję rywali wyprowadzaną przez Hewlika!

37
    Piąte przewinienie notują na swoim koncie przyjezdni. Gospodarze z czterema faulami.

37
    Bardzo groźna kontra gospodarzy. Podanie na piąty metr otrzymał Marcin Grzywa, ale jego strzał wślizgiem minimalnie niecelny!

36
    Niezbyt udanie interweniował teraz Widuch i rywale rozpoczną od rzutu rożnego.

35
    Szczurek odebrał piłkę jednemu z rywali, następnie mocno uderzał, jednak zabrakło dokładności. Od bramki Widuch.

34
    Przerwa na życzenie trenera Piasta Gliwice, Klaudiusza Hirscha.

Gole: 3. Śmiałkowski, 10. M. Grzywa, 32. Franz, 40. Franz, 40. Ferreira – 16. Dubiel, 40. Wojtyna

Kartki:   40. Musiał (KAT), 40. Gruszczyński (KAT)   39. Omylak (PIA)