Gryf – Pogoń Sdl. 1:1 (koniec) | Znicz – Radomiak 3:2 (koniec) | Górnik Ł. – Toruń 1:1 (koniec)
Olimpia G. – GKS Bełchatów 1:0 (koniec)
Gryf Wejherowo
1:1 (1:1)
Pogoń Siedlce
Niedziela 17.03.2019, 13:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 24. kolejka

Wydaje się jednak, że w meczu Gryf Wejherowo – Pogoń Siedlce remis był sprawiedliwym rezultatem. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje z drugoligowych boisk! (14:59:24)

Po pierwszej połowie wydawało się, że w drugich 45 minutach czekać nas będzie sporo wrażeń. Nic bardziej mylnego. Inicjatywę przejął Gryf, ale swoje akcje konstruował bardzo nieudolnie i największe zagrożenie stwarzał głównie ze stałych fragmentów – czego przykładem był strzał z rzutu wolnego Kołca w ostatnich sekundach meczu. Meczu w Wejherowie nie będzie miło wspominał Mateusz Bochnak, który zmarnował trzy stuprocentowe sytuacje na strzelenie bramki dla Pogoni.

90+3

90+3
    Bardzo dobry strzał Kołca z rzutu wolnego z 25 metrów. Strzał z trudem paruje Smołuch!

90+2
    Jeszcze Pietroń głową, ale bramkarz Pogoni pewnie wyłapuje ten strzał.

90
    Z niewygodnej pozycji uderzał Sikorski na bramkę Smołucha.

88
    Brzuzy czysto powstrzymuje dryblującego z lewej strony Zająca.

86
    Dobrze dziś wygląda Brzuzy, od którego zaczyna się większość akcji Gryfa.

86
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Rogalski, na boisku pojawia się Sikorski.

86
    Margol próbował pokonać Lelenia szczupakiem, ale był na pozycji spalonej.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Roglaski (Gryf Wejherowo).

84
    Bochnak na głowę Walkowa, ale słabe było to uderzenie napastnika przyjezdnych.

83
    Lepszy fragment gry w wykonaniu Pogoni.

82
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Paluchowski, na boisku pojawia się Walków.

80
    Margol po stałym fragmencie trafia piłką w słupek bramki Lelenia!

80
    Strata Pietronia i po raz kolejny Bochnak nie wykorzystuje dobrej okazji dla swojej drużyny.