Piast – Korona | 4:0 (koniec) | | | Zagłębie S. – Wisła Pł. | 1:3 (koniec) | | | Śląsk – Górnik Z. | 0:1 (koniec) |
Arka – Miedź | 1:1 (koniec) | | | Cracovia – Lechia | 4:2 (koniec) | | | Zagłębie L. – Wisła K. | 3:1 (koniec) |
Lech P. – Jagiellonia | 0:2 (koniec) | | | Legia – Pogoń | 3:1 (koniec) |
Wigry – Bytovia | 4:2 (koniec) | | | Odra O. – Stomil | 2:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Garbarnia | 5:1 (koniec) |
GKS T. – ŁKS | 0:2 (koniec) | | | Chrobry – Termalica | 0:1 (koniec) | | | Sandecja – Podbeskidzie | 2:0 (koniec) |
Toruń – Siarka T. | 4:2 (koniec) | | | Rozwój – Olimpia E. | 0:1 (koniec) | | | Resovia – Radomiak | 1:0 (koniec) |
ROW Rybnik – Skra | 0:0 (koniec) | | | Stal S. W. – GKS Bełchatów | 1:0 (koniec) | | | Górnik Ł. – Błękitni | 1:1 (koniec) |
Tottenham – Huddersfield Town | 4:0 (koniec) | | | Brighton – Bournemouth | 0:5 (koniec) | | | Burnley – Cardiff | 2:0 (koniec) |
Fulham – Everton | 2:0 (koniec) | | | Southampton – Wolves | 3:1 (koniec) | | | Man Utd – West Ham | 2:1 (koniec) |
Spal – Juventus | 2:1 (koniec) | | | AS Roma – Udinese | 1:0 (koniec) | | | AC Milan – Lazio | 1:0 (koniec) |
RCD Espanyol – Alaves | 2:1 (koniec) | | | Huesca – FC Barcelona | 0:0 (koniec) | | | Atletico – Celta Vigo | 2:0 (koniec) |
Sevilla – Real Betis | 3:2 (koniec) |
Werder – Freiburg | 2:1 (koniec) | | | Hannover – Borussia M. | 0:1 (koniec) | | | RB Lipsk – Wolfsburg | 2:0 (koniec) |
Stuttgart – Bayer | 0:1 (koniec) | | | Borussia D. – Mainz | 2:1 (koniec) |
Olympique – Nîmes | 2:1 (koniec) | | | Caen – Angers | 0:1 (koniec) | | | Monaco – Reims | 0:0 (koniec) |
Strasbourg – Guingamp | 3:3 (koniec) |
Slovacko – Příbram | 2:0 (koniec) | | | FC Opava – Ołomuniec | 2:1 (koniec) | | | Karvina – Zlín | 2:0 (koniec) |
Vik. Pilzno – Banik | 2:1 (koniec) |
Sereď – Dunajska | 0:5 (koniec) | | | Rużomberok – Michalovce | 1:0 (koniec) | | | AS Trencin – Moravce-Vrable | 1:0 (koniec) |
Senica – Nitra | 4:1 (koniec) | | | Zeleziarne – Spartak T. | 0:0 (koniec) |
Rizespor – Göztepe | 1:0 (koniec) | | | Konyaspor – Sivasspor | 1:1 (koniec) | | | Besiktas – Basaksehir | 2:1 (koniec) |
Sheffield Utd – Millwall | 1:1 (koniec) |
Sandhausen – Drezno | 3:1 (koniec) | | | Magdeburg – Darmstadt | 0:1 (koniec) | | | Paderborn – Duisburg | 4:0 (koniec) |
finał
FC Jenisej Krasnojarsk
0:0
(0:0)
FC Ufa
90+2
|
Koniec meczu.
(12:24:22)
|
|
83
|
Zmiana w drużynie FC Ufa: z boiska schodzi Lovro Bizjak, na boisku pojawia się Igor Bezdenežnych.
|
|
70.
|
||
62
|
Zmiana w drużynie FC Ufa: z boiska schodzi Andrés Wombergar, na boisku pojawia się Dmitrij Sysujev.
|
|
Darmowe 20 PLN na grę, a także bonus powitalny 200%! Nie zwlekaj, wejdź już teraz na LSBet
|
||
56
|
Zmiana w drużynie FC Jenisej Krasnojarsk: z boiska schodzi Aleksandr Zotov, na boisku pojawia się Michail Komkov.
|
|
55
|
Zmiana w drużynie FC Jenisej Krasnojarsk: z boiska schodzi Alexandr Kutin, na boisku pojawia się Artur Sarkisov.
|
|
53
|
Zmiana w drużynie FC Ufa: z boiska schodzi Ondřej Vaněk, na boisku pojawia się Ivan Paurević.
|
|
46
|
Druga połowa rozpoczęta.
|
|
45
|
Pierwsza połowa skończona.
|
|
45
|
Żółtą kartkę otrzymuje Dmitrij Živogljadov (FC Ufa).
|
|
22.
|
||
17
|
Żółtą kartkę otrzymuje Valerij Kičin (FC Jenisej Krasnojarsk).
|
|
15
|
Żółtą kartkę otrzymuje Cătălin Carp (FC Ufa).
|
|
7. Olivier Thill (UFA)
|
||
7
|
Olivier Thill (FC Ufa) nie wykorzystał rzutu karnego.
|
|
6.
|
||
1
|
Mecz się właśnie rozpoczął.
|
|
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:30.
|
Gole:
Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 0:2. Spalone: 3:0. Foule: 9:19.
Sędziowie: Karasev S.
Widownia:
Kartki: 17. Kičin (YEN) – 15. Carp (UFA), 45. Živogljadov (UFA)
Spudłowany karny!: 7. O. Thill (UFA), bramkarz Jurij Nestěrenko obronił
Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 0:2. Spalone: 3:0. Foule: 9:19.
FC Jenisej Krasnojarsk:
Jurij Nestěrenko – Jatčenko, Gricajenko, Gadžibekov, Sarr, Kičin – Semakin, Zotov (56. Komkov), Ogude – Sobolev, Kutin (55. Sarkisov).
Zmiany: Jedapin, D. Jurčenko – Chubulov, Komkov, Komolov, Rožkov, Torbinskij, Sarkisov.
Trener:
FC Ufa: Bělenov – Živogljadov, A. Nikitin, Alikin, Nedelcearu, Krugovoj – O. Thill, O. Vaněk (53. Paurević), Carp – Wombergar (62. Sysujev), Bizjak (83. Bezdenežnych).
Zmiany: Šafinskij – Alijev, Bezdenežnych, Krotov, Paurević, Pucko, Suchov, Sysujev, Zasejev.
Trener:
Zmiany: Jedapin, D. Jurčenko – Chubulov, Komkov, Komolov, Rožkov, Torbinskij, Sarkisov.
Trener:
FC Ufa: Bělenov – Živogljadov, A. Nikitin, Alikin, Nedelcearu, Krugovoj – O. Thill, O. Vaněk (53. Paurević), Carp – Wombergar (62. Sysujev), Bizjak (83. Bezdenežnych).
Zmiany: Šafinskij – Alijev, Bezdenežnych, Krotov, Paurević, Pucko, Suchov, Sysujev, Zasejev.
Trener:
Sędziowie: Karasev S.
Widownia: