Skra – Resovia 0:2 (koniec) | Siarka T. – Widzew 1:1 (koniec) | Radomiak – Toruń 2:0 (koniec)
Pogoń Sdl. – Błękitni 4:1 (koniec) | Olimpia E. – Znicz 1:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Gryf 3:1 (koniec)
Olimpia G. – Stal S. W. 2:0 (koniec) | Ruch – ROW Rybnik 3:0 (koniec)
Olimpia Elbląg
1:0 (1:0)
Znicz Pruszków
Sobota 20.04.2019, 15:00 • Stadion Miejski, Elbląg • 2. Liga • 29. kolejka

Życzę Państwu Spokojnych Świąt, dobrego wieczoru i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji na naszym portalu. (17:00:21)

Druga połowa w wykonaniu Znicza nie była pięknym koncertem, ale to nie Nowy Rok i słynny wiedeński koncert obecnie przeżywamy, a Święta Wielkanocne. Nie szukając dalszych powiązań, Znicz po prostu nie gonił na tyle zaciekle w drugiej połowie, aby Olimpię pokonać. Zespół z Elbląga miał w drugich 45. minutach także niezłe sytuacje, ale najważniejsze, że dowiózł zwycięstwo, które oddala od Olimpijczyków strefę spadkową. Natomiast Znicz spada na 11. miejsce w tabeli.

90+3

90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty do końca tego spotkania.

90
    Tarnowski (ZNI) otrzymuje żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem po faulu na jednym z rywali.

88
    Dośrodkowuje Tarnowski z lewej strony, dobrze ustawiony zespół z Elbląga. A chwilę później jego śladami podąża Zjawiński. Futbolówka leci prosto do rąk Madejskiego.

86
    Co za uderzenie Zjawińskiego! Sprzed pola karnego posyła potężną bombę w kierunku bramki Madejskiego, który wykazał się refleksem. Futbolówka leciała pod poprzeczkę bramki Olimpii.

85
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Prytuliak, na boisku pojawia się Ressel.

82
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Sedlewski, na boisku pojawia się Kiełtyka.
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Smoleń, na boisku pojawia się Szymański.

79
    Prytuliak poszkodowany na połowie Znicza, musiał na chwilę boisko opuścić. Szybciutko na murawę powrócił.

76
    Wspaniała kombinacja po prawej stronie, wykonali ją gracze Olimpii. Sedlewski z Jurkiem rozegrali, a wykończyć miał Prytuliak, który w posiadaniu futbolówki znalazł się już w polu karnym Znicza. Wyjątkowo biernie atakował go Wrześniewski, co pozwoliło Prytuliakowi oddać strzał, ale prosto w brzuch Misztala.

75
    Tarnowski przejmuje piłkę przed polem karnym Olimpii, bo słabo wybijał futbolówkę Madejski, ale uderzył obok lewego słupka.

73
    Ale na prawej stronie Jurek spowolnił tą akcję, a dzieła zagłady tej kontry dopełnił Demianiuk, który wycofał futbolówkę daleko od bramki Misztala.

72
    Przez moment gospodarze wychodzili 3 na 3, ale...

70
    Długo Znicz rozgrywał w pobliżu pola karnego Olimpii. Skończyło się to dośrodkowaniem jednego z graczy zespołu z Pruszkowa. Głową wybija jednak piłkę Lewandowski.

67
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Rackiewicz, na boisku pojawia się Smoliński.

67
    Żółtą kartkę otrzymuje Nowicki (Olimpia Elbląg).

64
    Bez zmian na razie w drużynie Olimpii, to Znicz musi jednak coś zmienić, a konkretnie wynik tego spotkania, który jest dla Żółto-Czerwonych niekorzystny.