Korona – Miedź | 0:0 (koniec) | | | Lech P. – Zagłębie L. | 1:1 (koniec) | | | Legia – Piast | 0:1 (koniec) |
Raków – GKS T. | 0:0 (koniec) | | | Odra O. – Bytovia | 2:1 (koniec) | | | Termalica – Garbarnia | 1:0 (koniec) |
Jastrzębie – ŁKS | 0:2 (koniec) |
Błękitni – Skra | 3:0 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Radomiak | 1:1 (koniec) | | | Resovia – Olimpia G. | 0:2 (koniec) |
ROW Rybnik – Olimpia E. | 1:2 (koniec) | | | Stal S. W. – Znicz | 1:2 (koniec) | | | Widzew – Ruch | 3:0 (koniec) |
Ruch Z. – Gać | 0:0 (koniec) |
Bournemouth – Tottenham | 1:0 (koniec) | | | West Ham – Southampton | 3:0 (koniec) | | | Wolves – Fulham | 1:0 (koniec) |
Cardiff – Crystal Palace | 2:3 (koniec) | | | Newcastle – Liverpool | 2:3 (koniec) |
Chievo – Spal | 0:4 (koniec) | | | Udinese – Inter | 0:0 (koniec) |
Levante – Rayo Vallecano | 4:1 (koniec) | | | RCD Espanyol – Atletico | 3:0 (koniec) | | | Alaves – Sociedad | 0:1 (koniec) |
Celta Vigo – FC Barcelona | 2:0 (koniec) |
Bayern – Hannover | 3:1 (koniec) | | | Hertha – Stuttgart | 3:1 (koniec) | | | Borussia M. – Hoffenheim | 2:2 (koniec) |
Wolfsburg – 1. FC Nurnberg | 2:0 (koniec) | | | Werder – Borussia D. | 2:2 (koniec) |
PSG – Nice | 1:1 (koniec) | | | Bordeaux – Angers | 0:1 (koniec) | | | Guingamp – Caen | 0:0 (koniec) |
Reims – Nîmes | 0:3 (koniec) |
Sereď – Michalovce | 2:2 (koniec) | | | Zeleziarne – Moravce-Vrable | 0:1 (koniec) | | | Senica – Spartak T. | 2:0 (koniec) |
AS Trencin – Nitra | 1:4 (koniec) |
Ankaragücü – Rizespor | 2:2 (koniec) | | | BB Erzurumspor – Bursaspor | 2:0 (koniec) | | | Kasımpaşa – Fenerbahce | 1:3 (koniec) |
Hamburg – Ingolstadt | 0:3 (koniec) | | | VfL Bochum – Magdeburg | 4:2 (koniec) | | | Heidenheim – Sandhausen | 2:3 (koniec) |
finał
SV BauWelt Koch Mattersburg
0:0
(0:0)
Rheindorf Altach
Gole:
Sędziowie: Ebner – Brandner, Rothmann
Widownia:
Kartki: 86. Fischer (ALT)
Spudłowany karny!:
SV BauWelt Koch Mattersburg:
Kuster – Höller, Mahrer, Ortiz, Rath – Jano – Gruber, Kuen, Erhardt (74. Hart), Renner (83. Fran) – Pušić (74. Bürger).
Zmiany: Casali – Bürger, Ertlthaler, Grgic, Hart, Malic, Fran.
Trener:
Rheindorf Altach: Kobras – Anderson, Zech, Zwischenbrugger, Karić – Meilinger (90+1. Gubari), Oum Gouet, Piesinger, Fischer – Gebauer, M. Berisha (67. Schreiner).
Zmiany: Lukse – Luckeneder, Dobras, Schreiner, Nutz, Gubari, Grbic.
Trener:
Zmiany: Casali – Bürger, Ertlthaler, Grgic, Hart, Malic, Fran.
Trener:
Rheindorf Altach: Kobras – Anderson, Zech, Zwischenbrugger, Karić – Meilinger (90+1. Gubari), Oum Gouet, Piesinger, Fischer – Gebauer, M. Berisha (67. Schreiner).
Zmiany: Lukse – Luckeneder, Dobras, Schreiner, Nutz, Gubari, Grbic.
Trener:
Sędziowie: Ebner – Brandner, Rothmann
Widownia:
Zmiana w drużynie SV BauWelt Koch Mattersburg: z boiska schodzi Philipp Erhardt, na boisku pojawia się Florian Hart.