Błękitni – Skra 3:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Radomiak 1:1 (koniec) | Resovia – Olimpia G. 0:2 (koniec)
ROW Rybnik – Olimpia E. 1:2 (koniec) | Stal S. W. – Znicz 1:2 (koniec) | Widzew – Ruch 3:0 (koniec)
Resovia
0:2 (0:2)
Olimpia Grudziądz
Sobota 04.05.2019, 17:00 • Stadion Miejski, Rzeszów • 2. Liga • Runda 32

W drugiej połowie spotkania nie oglądaliśmy bramek. Olimpia triumfuje zasłużenie w Rzeszowie 2:0 i wciąż jest w grze o awans do I ligi.

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfach. Do usłyszenia! (18:56:20)

90+3

90
    Decyzją arbitra druga połowa spotkania potrwa trzy minuty dłużej.

88
    Nie rezygnują z prób rzeszowianie. Do centrze z rzutu wolnego główkował Bartłomiej Makowski, ale nad poprzeczką bramki Muzyka.

86
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Marzec, na boisku pojawia się Skibicki.

83
    Wszedł z futbolówką w pole karne rywali Mateusz Marzec. Piłkę po jego strzale broni jednak Wojciech Daniel.

81
    Nie można zapeszać, ale patrząc na ostatnie kilkanaście minut spotkania wydaje się, że Resovia nie będzie już w stanie wydrzeć chociażby punktu Olimpii.

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Ziętarski (Olimpia Grudziądz).

79
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Handzlik, na boisku pojawia się Poręba.

78
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Hajduk, na boisku pojawia się Hass.

76
    Strzał Roberta Ziętarskiego zza pola karnego został zablokowany.

74
    Szykuje się kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Do wejścia na boisko gotowy jest Paweł Hass.

72
    Około dwadzieścia minut pozostało do zakończenia spotkania. Resovia dzielnie walczy przez całą drugą połowę, ale powoli chyba zaczyna być widoczne zmęczenie u "Pasów".

70
    Do wybitej piłki z pola karnego rzeszowian doszedł Kona i zdecydował się na strzał. Futbolówka poszybowała jednak daleko od bramki.

68
    Sytuację do zdobycia gola miał Kaczmarek, który utrzymał futbolówkę na trzynastym metrze. Doświadczony zawodnik posłał piłkę nad poprzeczką.

67
    Za walce o futbolówkę przewinienie na rywalu popełnił Karol Twardowski. Rzut wolny dla Olimpii.

66
    Mądrze zagrali teraz piłkarze Olimpii. Zawodnicy z Grudziądza utrzymali się dłużej przy piłce i dalej pobiegać rywalom.