Piast Gliwice
6:1 (3:1)
Gatta Active Zduńska Wola
Wtorek 14.05.2019, 19:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 25

Dobiegło końca spotkanie w Gliwicach! Druga połowa jeszcze bardziej pod dyktando Piasta, który ostatecznie zwycięża 6:1. Dziękuję za uwagę! (20:42:20)

40

40
    Przechwycili futbolówkę zduńskowolanie, ale rywale skutecznie bronią dostępu do własnej bramki.

39
    Rozpoczęła się przedostatnia minuta tego pojedynku. Przy piłce znajdują się gospodarze.

38
    Rozklepali defensywę rywali gliwiczanie, ale z bliska ponad bramkę uderzył Bugański!

38
    O czas poprosił szkoleniowiec Piasta Gliwice.

36
    Kolejna wyśmienita interwencja Rozmusa i wynik nie ulega zmianie!

35
    Gramy dalej!

35
    Na hali w Gliwicach doszło do awarii zegara. Mamy przymusową przerwę.

34
    Gol dla Piasta!
    PRZEMYSŁAW DEWUCKI przechwycił piłkę na połowie rywali i spokojnie wszedł z nią do pustej bramki!

33
    Utrzymują się przy piłce na połowie rywali zduńskowolanie, ale brakuje im wykończenia.

32
    Rzut wolny dla Gatty z okolic dwunastego metra.

30
    Zablokowane uderzenie Marciniaka, ale w dalszym ciągu napierają przyjezdni.

30
    Na grę z lotnym golkiperem decydują się zduńskowolanie. Dziesięć minut do końca efektywnego czasu gry.

28
    Świetne zagranie Szadurskiego do RAFAŁA FRANZA, który bez kłopotów pakuje piłkę do bramki!

28
    Próbują jakoś odpowiedzieć na trafienia rywali zduńskowolanie, ale na ten moment mają kłopot z przedostaniem się pod bramkę rywali.

26
    Kolejna bramka dla gospodarzy! Udany przechwyt zanotował DOUGLAS NEUTZLING, który następnie z większej odległości pokonał Casillasa!

25
    Znakomicie interweniuje Rozmus i tylko rzut rożny dla Gatty!

24
    Drugie przewinienie zduńskowolan po zmianie stron. Jak na razie bez faulu w drugiej połowie Piast.

24
    Taktyczny faul Michała Szymczaka i arbiter sięga po kartkę.

Gole: 7. Douglas, 12. Szadurski, 15. Dewucki, 26. Douglas, 28. Franz, 34. Dewucki – 7. Olczak

Kartki:   7. Szadurski (PIA), 17. Dewucki (PIA) – 24. Szymczak (ZDW)