Środa 15.05.2019, 17:00 • Stadion Miejski, Brzeg • 3 liga, grupa III

Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry co najmniej 3 minuty.

Iegor Tarnov z 25 metrów daleko od bramki Stali.

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Stachowski, na boisku pojawia się Cieśla.

78
    Zmiana w drużynie Stal Brzeg: z boiska schodzi Cieślik, na boisku pojawia się Dychus.

76
    Michał Tylki z prawej strony w pole karne, gdzie Filip Barski z 6 metrów głową uderzył nad bramką

73
    Mateusz Cieślik z rzutu wolnego na 25 metrze wysoko nad bramką Foto-Higieny.

72
    Zmiana w drużynie Stal Brzeg: z boiska schodzi Celuch, na boisku pojawia się Żegleń.

69
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Bujakiewicz, na boisku pojawia się Hawryło.

67
    Gol dla Foto-Higieny!
    Strzelcem bramki WEJEROWSKI.
    DOMINIK WEJEROWSKI uderzył z rzutu wolnego na 20 metrze piłka prześlizgnęła się pod interweniującym Aminem Stitou i mamy remis!

65
    Zmiana w drużynie Stal Brzeg: z boiska schodzi Krupnik, na boisku pojawia się Maj.

62
    Strzał Tomasza Gajdy z 15 metrów świetnie broni Gąsiorowski.

60
    Michał Tylki z 18 metrów tuż obok słupka bramki Stitou!

53
    Dominik Wejerowski z 20 metrów, ale pewnie łapie piłkę Amin Stitou.

46
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Galaszewski, na boisku pojawia się Tarnov.
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Jakacki, na boisku pojawia się Wejerowski.

46

Po pierwszej połowie Stal Brzeg, prowadzi z Foto-Higieną – 1:0, po bramce Mateusza Cieślika z rzutu karnego. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

45+2

41
    Gol dla Stali!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa MATEUSZ CIEŚLIK..
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Dominik Czerenda

Gole: 41. Cieślik (kar.) – 67. Wejerowski

Kartki:   39. Grochowski (FHG)

Stal Brzeg: Stitou – Kuriata, Przystalski, Danielik, Cieślik, Pożarycki, Gajda, Szubertowski, Celuch, Krupnik, Chodyga
    Zmiany: Paszek – Maj, Kolanko, Kulczycki, Dychus, Żegleń, Horański

Foto-Higiena Gać: Gąsiorowski – Piórecki, Barski, Korytek, Krzyśków – Grochowski, Stachowski – Bujakiewicz, Jakacki, Tylki – Gałaszewski
    Zmiany: Wojciechowski – Tarnov, Hawryło, Cieśla, Wejerowski, Michałek

Sędziowie: Marcin Celejewski – Dawid Kuraszkiewicz oraz Kamil Onichimowski(Gorzów Wielkopolski – LZPN Gorzów Wielkopolski)