Pogoń – Wisła K. 1:0 (kon.) | Zagłębie L. – Arka 2:0 (kon.) | Górnik Z. – Raków 1:0 (kon.)
koniec
KV Oostende
0:2 (0:0)
Club Bruggy KV
sobota 10.08.2019, 18:00 • Versluys Arena, Ostende • Belgijska Jupiler League • Runda 3
     
    90+3
    Koniec meczu. (19:49:51)
    82. Percy Tau (BGY) - 0:2
     
    82
    Gol dla Brugge!
    Strzelcem bramki PERCY TAU.
     
    81
    Zmiana w drużynie KV Oostende: z boiska schodzi Michiel Jonckheere, na boisku pojawia się François Marquet.
     
    81
    Zmiana w drużynie Club Bruggy KV: z boiska schodzi Sufján Amrabat, na boisku pojawia się Mats Rits.
     
    79
    Zmiana w drużynie KV Oostende: z boiska schodzi Fashion Sakala, na boisku pojawia się Indy Boonen.
     
    79
    Zmiana w drużynie KV Oostende: z boiska schodzi Robbie D'Haese, na boisku pojawia się Fernando Canesin.
    78.
    72. David Okereke (BGY) - 0:1
     
    72
    Gol dla Brugge!
    Strzelcem bramki DAVID OKEREKE.
     
    58
    Zmiana w drużynie Club Bruggy KV: z boiska schodzi Siebe Schrijvers, na boisku pojawia się Percy Tau.
     
    58
    Zmiana w drużynie Club Bruggy KV: z boiska schodzi Jelle Vossen, na boisku pojawia się David Okereke.
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+1
    Pierwsza połowa skończona.
     
    1
    Mecz się właśnie rozpoczął.
     
    Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.
    Bramki: 72. Okereke, 82. Tau


    Posiadanie piłki: 39 % : 61 %.
    Strzały na bramkę: 4:8. Strzały niecelne: 4:2. Rzuty rożne: 3:6. Faule: 11:17.
    KV Oostende: Dutoit – Capon, Faes, Milović, A. Skúlason – Palaversa, Jonckheere (81. Marquet), Vandendriessche – F. Sakala (79. Boonen), Guri, D'Haese (79. Canesin).
    Rezerwowi: Ondoa – Canesin, Boonen, Bataille, Ndenbe, Marquet, Rajsel.

    Club Bruggy KV: Mignolet – Mata, Deli, Mechele, D. Cools – Vormer, S. Amrabat (81. Rits), Vanaken – Schrijvers (58. Tau), Vossen (58. Okereke), Diatta.
    Rezerwowi: Horvath – Mitrović, Dennis, Rits, Okereke, Rezaei, Tau, Vlietinck, Sagna.

    Sędziowie: E. Lambrechts – P. Vandecauter, P. Becquet, W. De Cremer