Błękitni – GKS K. 1:3 (koniec) | Skra – Polkowice 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Znicz 0:1 (koniec)
Gryf – Resovia 0:3 (koniec) | Stal Rz. – Lech II P. 2:0 (koniec) | Legionovia – Garbarnia 0:2 (koniec)
Bytovia – Stal S. W. 4:1 (koniec) | Olimpia E. – Widzew 1:1 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
4:1 (3:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 17.08.2019, 18:00 • Stadion MOSiR, Bytów • 2. Liga • 4. runda

To już wszystko na dziś z Bytowa. Raz jeszcze przepraszamy za problemy techniczne, a także zapraszamy do śledzenia pozostałych spotkań na naszej stronie. Życzymy spokojnego wieczoru. (19:58:26)

Druga połowa przebiegała już w większości pod dyktando gospodarzy, którzy wygrywają trzeci mecz z rzędu. Stal miała swoją chwilę kiedy po bramce Wójcika ruszyła do ataku. Zawodnicy z Podkarpacia nie zdołali znaleźć drogi do bramki po raz drugi. W przeciwieństwie do nich znalazł ją Karol Czubak. Urodzony w 2000 roku napastnik strzelił swoją czwartą bramkę w tym sezonie i ustalił wynik spotkania.
    Drużyna ze Stalowej Woli będzie musiała szukać pierwszego zwycięstwa w kolejnych meczach.

90+2

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Mroziński (Stal Stalowa Wola).

90+1
    Dalekie zagranie Ferugi, jednak bliżej do piłki miał Waszkiewicz, który wycofał do bramkarza.

90
    Stal próbowała przedrzeć się środkiem pola, jednak tym razem ich plany pokrzyżował Kawula.

89
    Wrzutka z lewego skrzydła w pole karne gospodarzy. Jednak nie było tam żadnego zawodnika w zielonej koszulce, który mógłby skorzystać z tego podania.

88
    Po raz kolejny Krzysztof Bąk góruje w powietrzu. Nie ma dziś sobie równych kapitan Bytovii. Bardzo dobre zawody w jego wykonaniu.

87
    Nie śpieszy się z rozegraniem Krzysztof Bąk. Nieatakowany przez żadnego z rywali spokojnie wprowadził futbolówkę na połowę rywala.

Strzał zza pola karnego zawodnika Bytovii jednak piłka w sporej odległości mija bramkę Konefała.

85
    Bytovia spokojnie wymienia podania na połowie przeciwnika. Obie ekipy ewidentnie wyczekują już końcowego gwizdka.

84
    Stal pogodzona z porażką nie napiera tak jak wcześniej.

83
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Kwiatkowski, na boisku pojawia się Wolski.

76
    W odpowiedzi stalowowolanie. Akcja na lewej stronie i faulowany pomocnik popularnej Stalówki.

74
    Dośrodkowanie na piąty metr, ale najwyżej wyskoczył Jarosz, który nie dopuścił do utraty piątej bramki.

73
    Rzut wolny na skraju pola karnego dla Bytovii. Do piłki podchodzi Kwiatkowski.

71
    Leży na boisku Feruga, chyba będzie potrzebna pomoc medyczna.

69
    Dużo chaosu na boisku. Piłka w górze, żadna z ekip nie może wymienić dwóch lub trzech celnych podań.

67
    Mimo to nie poddają się goście, którzy nie chcą zmienić planów i cały czas wymieniają podania na połowie przeciwnika.

Bartek Łojewski

Gole: 11. Bąk, 22. Hołtyn, 45+1. Feruga (kar.), 65. Czubak – 52. Wójcik

Kartki:   26. Rutkowski (BTW) – 58. Śpiewak (SSW), 90+1. Mroziński (SSW)   66. Śpiewak (SSW)

MKS Bytovia Bytów: Ryngwelski – Deleu, Bąk, Kawula, Rutkowski – Wasiak, Lech, Feruga, Kwiatkowski, Hołtyn – Czubak
    Stal Stalowa Wola: Konefał – Waszkiewicz, Jarosz, Śpiewak, Mistrzyk – Wójcik, Mroziński, Stelmach, Dadok – Płonka, Zjawiński
    Zmiany: Kalinowski – Witasik, Sobotka, Pietras, Jopek, Cieplica, Fidziukiewicz

Główny: Patryk Gryckiewicz
    Boczni: Dariusz Ignatowski, Rafał Brieger
    Techniczny: Karol Kobędza