Anglia – Kosowo | 5:3 (koniec) | | | Czarnogóra – Czechy | 0:3 (koniec) | | | Litwa – Portugalia | 1:5 (koniec) |
Luksemburg – Serbia | 1:3 (koniec) | | | Albania – Islandia | 4:2 (koniec) | | | Francja – Andora | 3:0 (koniec) |
Mołdawia – Turcja | 0:4 (koniec) |
Kazachstan – Izrael | 1:2 (koniec) | | | Macedonia Płn. – Wyspy Owcze | 7:1 (koniec) | | | Grecja – Litwa | 1:0 (koniec) |
Ukraina – Malta | 4:0 (koniec) | | | Polska – Estonia | 4:0 (koniec) | | | Finlandia – Irlandia Północna | 1:1 (koniec) |
Szwecja – Irlandia | 1:3 (koniec) | | | Włochy – Luksemburg | 5:0 (koniec) | | | Azerbejdżan – Gruzja | 0:3 (koniec) |
Liechtenstein – Szwajcaria | 0:5 (koniec) | | | Dania – Rumunia | 2:1 (koniec) | | | Serbia – Łotwa | 1:1 (koniec) |
Białoruś – Portugalia | 0:2 (koniec) | | | Holandia – Cypr | 5:1 (koniec) | | | Bułgaria – Rosja | 0:0 (koniec) |
Hiszpania – Czarnogóra | 2:0 (koniec) | | | Chorwacja – Szkocja | 1:2 (koniec) | | | Walia – Niemcy | 1:5 (koniec) |
Belgia – Bośnia i Herc. | 0:0 (koniec) |
Hlučín – Vítkovice | 4:2 (koniec) |
finał
Ukraina
4:0
(3:0)
Malta
Gole:
17. Topalov, 21. Rusyn, 40. Ledněv, 83. Citaišvili
Posiadanie piłki: 64 % : 36 %.
Strzały celne: 6:0. Strzały niecelne: 6:0. Rzuty rożne: 6:3. Spalone: 2:2. Foule: 6:10.
Sędziowie: J. Xhaja – R. Avdo, A. Shkreta (všichni ALB)
Widownia:
Kartki: 38. Xuereb (MAL)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 64 % : 36 %.
Strzały celne: 6:0. Strzały niecelne: 6:0. Rzuty rożne: 6:3. Spalone: 2:2. Foule: 6:10.
Ukraina:
Bilyk – Milovanov, Alibekov, Bykov, Dubinčak – Čeberko (C), Čech, Šaparenko – Ledněv, Rusyn, Topalov
Zmiany: Neščeret – Babolgo, Smirnij, Kožuško, Mudryk, Konoplia, Sikan, Citaišvili, Buleca,
Trener:
Malta: Vella – Camilleri, Borg, Pulis (C), Grech – Xuereb, Sansone, Shaw, Beerman – Tanti, Brincat
Zmiany: Aquilina – Zerafa, Friggieri, Busuttil, Grima, Elouni, Gatt, Attard, Cassar
Trener:
Zmiany: Neščeret – Babolgo, Smirnij, Kožuško, Mudryk, Konoplia, Sikan, Citaišvili, Buleca,
Trener:
Malta: Vella – Camilleri, Borg, Pulis (C), Grech – Xuereb, Sansone, Shaw, Beerman – Tanti, Brincat
Zmiany: Aquilina – Zerafa, Friggieri, Busuttil, Grima, Elouni, Gatt, Attard, Cassar
Trener:
Sędziowie: J. Xhaja – R. Avdo, A. Shkreta (všichni ALB)
Widownia:
Strzelcem bramki CITAIŠVILI.
Zmiana w drużynie Ukraina: z boiska schodzi Topalov, na boisku pojawia się Citaišvili.
Zmiana w drużynie Ukraina: z boiska schodzi Šaparenko, na boisku pojawia się Smirnij.
Strzelcem bramki LEDNĚV.
Strzelcem bramki RUSYN.
Strzelcem bramki TOPALOV.