Anglia – Kosowo | 5:3 (koniec) | | | Czarnogóra – Czechy | 0:3 (koniec) | | | Litwa – Portugalia | 1:5 (koniec) |
Luksemburg – Serbia | 1:3 (koniec) | | | Albania – Islandia | 4:2 (koniec) | | | Francja – Andora | 3:0 (koniec) |
Mołdawia – Turcja | 0:4 (koniec) |
Kazachstan – Izrael | 1:2 (koniec) | | | Macedonia Płn. – Wyspy Owcze | 7:1 (koniec) | | | Grecja – Litwa | 1:0 (koniec) |
Ukraina – Malta | 4:0 (koniec) | | | Polska – Estonia | 4:0 (koniec) | | | Finlandia – Irlandia Północna | 1:1 (koniec) |
Szwecja – Irlandia | 1:3 (koniec) | | | Włochy – Luksemburg | 5:0 (koniec) | | | Azerbejdżan – Gruzja | 0:3 (koniec) |
Liechtenstein – Szwajcaria | 0:5 (koniec) | | | Dania – Rumunia | 2:1 (koniec) | | | Serbia – Łotwa | 1:1 (koniec) |
Białoruś – Portugalia | 0:2 (koniec) | | | Holandia – Cypr | 5:1 (koniec) | | | Bułgaria – Rosja | 0:0 (koniec) |
Hiszpania – Czarnogóra | 2:0 (koniec) | | | Chorwacja – Szkocja | 1:2 (koniec) | | | Walia – Niemcy | 1:5 (koniec) |
Belgia – Bośnia i Herc. | 0:0 (koniec) |
Hlučín – Vítkovice | 4:2 (koniec) |
finał
Dania
2:1
(1:0)
Rumunia
87
|
Żółtą kartkę otrzymuje Velisar (Rumunia).
|
|
83
|
Żółtą kartkę otrzymuje Coman (Rumunia).
|
|
42
|
Żółtą kartkę otrzymuje Nartey (Dania).
|
|
18
|
Żółtą kartkę otrzymuje Hjulmand (Dania).
|
Gole:
2. Skov Olsen, 57. Skov Olsen – 81. Coman
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 5:8. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 1:2. Foule: 14:8.
Sędziowie: Papir – Metzamber, Adi (vš. ISR)
Widownia:
Kartki: 18. Hjulmand (DEN), 42. Nartey (DEN) – 83. Coman (RUM), 87. Velisar (RUM)
Spudłowany karny!: 90+3. Coman (RUM), bramkarz Christensen obronił
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 5:8. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 1:2. Foule: 14:8.
Dania:
Christensen – Anyembe, Sorensen, Nelsson, Poulsen – Hjulmand, Nartey, Holse – Skov Olsen, Bruun Larsson, Dreyer
Zmiany: Amundsen, Andersen, Damsgaard, Ibsen, Jensen, Moller Madsen, Odgaard, Roerslev Rasmussen, Vindahl-Jensen
Trener:
Rumunia: Aioani – Ratiu, Pascanu, Dima (. Chindris), Boboc – Dragomir (53. Ciobanu), Baluta, Olaru – Dragus, Petre (75. Ganea), Coman
Zmiany: Ciobanu, Dobre, Dur-Bozoanca, Ganea, Grigore, Chindris, Neicutescu, Oaida, Velisar
Trener:
Zmiany: Amundsen, Andersen, Damsgaard, Ibsen, Jensen, Moller Madsen, Odgaard, Roerslev Rasmussen, Vindahl-Jensen
Trener:
Rumunia: Aioani – Ratiu, Pascanu, Dima (. Chindris), Boboc – Dragomir (53. Ciobanu), Baluta, Olaru – Dragus, Petre (75. Ganea), Coman
Zmiany: Ciobanu, Dobre, Dur-Bozoanca, Ganea, Grigore, Chindris, Neicutescu, Oaida, Velisar
Trener:
Sędziowie: Papir – Metzamber, Adi (vš. ISR)
Widownia: