Stal M. – GKS Bełchatów 1:0 (koniec) | Chrobry – Odra O. 3:2 (koniec) | Zagłębie S. – Jastrzębie 2:4 (koniec)
Chojniczanka – Radomiak 1:3 (koniec) | Sandecja – Warta 1:2 (koniec) | Termalica – Miedź 0:1 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
1:3 (1:3)
Radomiak Radom
Sobota 21.09.2019, 18:00 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna 1 Liga • 10. kolejka

Niestety w drugiej połowie działo się jeszcze mniej niż przed przerwą. Nie padła już żadna bramka, za to fauli było co nie miara. Chojniczanka momentami wymieniała podania na połowie rywali, ale nic z tego nie wynikało. Radomiak umyślnie oddał pole gry przeciwnikom i skutecznie utrzymał prowadzenie do końca. Goście umocnili się w czołówce ligi, natomiast Chojniczanka po raz kolejny zbliża się do strefy spadkowej. To na tyle z Chojnic. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. (19:58:09)

90+4

90+3
    Chwilę później Drozdowicz odpłacił się tym samym na Górskim.

90+2
    Paprzycki faulowany na skrzydle przez Karwota.

90+2
    Faul w ataku jednego z piłkarzy Chojniczanki.

90
    Cztery minuty doliczone do spotkania.

90
    Chojniczanka desperacko posyła wysokie piłki na Mikołajczaka, ale nie może wyjść z własnej połowy.

88
    Cichocki wślizgiem zatrzymał Drozdowicza. Rzut rożny dla Chojniczanki.

87
    Ponownie Janukiewicz efektownie broni strzał rywali, a konkretnie Makowskiego!

86
    Banasiak odpalił prawdziwą bombę, którą na rzut rożny sparował Janukiewicz!

85
    Rzut wolny dla Radomiaka na trzydziestym metrze.

84
    Odpowiedź Chojniczanki! Dośrodkowanie Drozdowicza i minimalnie niecelny strzał głową Żukowskiego!

83
    Wolski stracił piłkę w środku pola i Radomiak ruszył z kontrą. Makowski mógł dobić rywala, ale uderzył tuż nad poprzeczką!

83
    Mikita uderzył wprost w stojącego na linii Janukiewicza.

82
    Za wysokie dośrodkowanie z lewej strony w kierunku Drozdowicza. Od bramki Kochalski.

81
    Mikita zatrzymany na skrzydle przez Wołąkiewicza.

79
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Leandro, na boisku pojawia się Mikita.

78
    Dośrodkowanie Trochima do Mikołajczaka, napastnik Chojniczanki nieznacznie minął się z futbolówką.

Radosław Łączkowski

Gole: 15. Drozdowicz – 9. Górski, 24. Leandro, 39. Abramowicz

Kartki:   43. Wolski (CHO), 58. Mudra (CHO) – 15. Kochalski (RAM), 37. Jakubik (RAM), 64. Lewandowski (RAM)

Chojniczanka Chojnice: Janukiewicz – Paprzycki, Wołąkiewicz, Zitko, Sylwestrzak (46. Mikołajczak) – Obrocnik, Wolski – Mudra, Drozdowicz, Wachowiak (77. Żukowski) – Kuzimski (65. Trochim).

Zmiany: Witan – Michalski, Zawistowski, Mikołajczak, Trochim, Podgórski, Żukowski, Surdykowski, Rajch

Radomiak Radom: Kochalski – Jakubik, Grudniewski, Cichocki, Abramowicz (60. Kawrot) – Michalski, Kaput (46. Banasiak), Lewandowski, Makowski, Leandro (79. Mikita) – Górski.

Zmiany: Haluch – Banasiak, Winszal, Nowak, Kawrot, Mikita

Sędziowie: Tomasz Marciniak – Krzysztof Nejman, Bartosz Heinig – Mariusz Korpalski