ŁKS – Śląsk | 0:1 (koniec) | | | Piast – Jagiellonia | 3:1 (koniec) |
Sandecja – Olimpia G. | 3:1 (koniec) |
Polonia W. – Radomsko | 1:1 (koniec) |
Norwich – Watford | 0:2 (koniec) |
Sassuolo – Bologna | 3:1 (koniec) |
Sociedad – Leganés | 1:1 (koniec) |
FC Koln – Hoffenheim | 1:2 (koniec) |
Nice – Bordeaux | 1:1 (koniec) |
Banik – Karvina | 3:0 (koniec) | | | Mlada – Bohemians | 2:1 (koniec) |
Fenerbahce – Kasımpaşa | 3:2 (koniec) |
finał
ŁKS Łódź
0:1
(0:1)
Śląsk Wrocław
90+5
|
Cały czas iskrzy między zawodnikami, tym razem doszło do scysji na środku boiska. Żółte kartki dla Malarza, Trąbki i Mączyńskiego.
|
|
86
|
Putnocky upomniany przez arbitra za grę na czas.
|
|
56
|
Żółta kartka dla Sobocińskiego.
|
|
40
|
Żółta kartka dla Łabojki za faul na Ramirezie.
|
Gole:
13. Sobociński (sam.)
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 5:9. Rzuty rożne: 2:8. Spalone: 1:1. Foule: 18:22.
Sędziowie: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Widownia:
Kartki: 56. Sobociński (LKS), 90+5. Malarz (LKS), 90+5. Trąbka (LKS) – 40. Łabojko (SLA), 86. Putnocky (SLA), 90+5. Mączyński (SLA)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 5:9. Rzuty rożne: 2:8. Spalone: 1:1. Foule: 18:22.
ŁKS Łódź:
Malarz – Grzesik, Juraszek, Sobociński, Klimczak – Pyrdoł (67. Pirulo), Kalinkowski (46. Ł. Piątek), Srnić, Trąbka, Ramirez – Kujawa (71. Radionow).
Zmiany: Budzyński – Bogusz, Dampc, Wolski, Bryła, Rozmus, Radionow, Pirulo, Ł. Piątek.
Trener:
Śląsk Wrocław: Putnocky – Broź, Golla, Puerto, Stiglec – Łabojko, Mączyński – Pich, Chrapek (90. Gąska), Płacheta (82. Samiec-Talar) – Expósito (60. Cholewiak).
Zmiany: Kajzer – Dankowski, Pawelec, Živulić, Gąska, Musonda, Cholewiak, Samiec-Talar, Bargiel.
Trener:
Zmiany: Budzyński – Bogusz, Dampc, Wolski, Bryła, Rozmus, Radionow, Pirulo, Ł. Piątek.
Trener:
Śląsk Wrocław: Putnocky – Broź, Golla, Puerto, Stiglec – Łabojko, Mączyński – Pich, Chrapek (90. Gąska), Płacheta (82. Samiec-Talar) – Expósito (60. Cholewiak).
Zmiany: Kajzer – Dankowski, Pawelec, Živulić, Gąska, Musonda, Cholewiak, Samiec-Talar, Bargiel.
Trener:
Sędziowie: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Widownia:
Jarosław Kowalski
@JarKowalski13