ŁKS – Śląsk | 0:1 (koniec) | | | Piast – Jagiellonia | 3:1 (koniec) |
Sandecja – Olimpia G. | 3:1 (koniec) |
Polonia W. – Radomsko | 1:1 (koniec) |
Norwich – Watford | 0:2 (koniec) |
Sassuolo – Bologna | 3:1 (koniec) |
Sociedad – Leganés | 1:1 (koniec) |
FC Koln – Hoffenheim | 1:2 (koniec) |
Nice – Bordeaux | 1:1 (koniec) |
Banik – Karvina | 3:0 (koniec) | | | Mlada – Bohemians | 2:1 (koniec) |
Fenerbahce – Kasımpaşa | 3:2 (koniec) |
finał
Sandecja Nowy Sącz
3:1
(2:0)
Olimpia Grudziądz
85
|
Żółtą kartkę otrzymuje Bogusławski (Olimpia Grudziądz).
|
|
48
|
Żółtą kartkę otrzymuje Kun (Sandecja Nowy Sącz).
|
|
35
|
Żółtą kartkę otrzymuje Kamiński (Olimpia Grudziądz).
|
Gole:
32. Malkowski (kar.), 43. Thiago, 83. Piter-Bućko (kar.) – 90+2. Augusto
Sędziowie: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Widownia:
Kartki: 48. Kun (SAN) – 35. Kamiński (OLG), 85. Bogusławski (OLG)
Spudłowany karny!:
Sandecja Nowy Sącz:
1. Daniel Bielica 4. Marcin Flis 5. Dawid Szufryn (K), 8. Maciej Malkowski (79' 13. Radosław Kanach) 10. Thiago 11. Dominik Kun 16. Michał Walski 20. Maciej Korzym 24. Mariusz Gabrych (65' 91. Mateusz Klichowicz) 27. Damian Chmiel 28. Michał Piter-Bućko
Zmiany: 90. Krzysztof Baran, 7. Grzegorz Baran, 9. Adrian Danek, 17. Adrian Basta, 21. Tadeusz Socha, 34. Miłosz Kałachur, 37. Bartłomiej Dudzic
Trener:
Olimpia Grudziądz: 99. Jakub Lemanowicz 7. Omar Monterde (80' 34. Momo) 8. Sebastian Kamiński 10. Robert Ziętarski (68' 44. Dominik Frelek) 11. Omran Haydary 18. Lukas Duriska 21. Maciej Kona 25. Damian Ciechanowski (K) 71. Remigiusz Szywacz 91. Ricky van Haaren (61' 9. Joao Augusto) 93. Łukasz Bogusławski
Zmiany: 1. Łukasz Sapela, 3. Florian Pfertzel, 19. Elvir Maloku, 28. Ivan Ocenas, 29. Piotr Janczukowicz
Trener:
Zmiany: 90. Krzysztof Baran, 7. Grzegorz Baran, 9. Adrian Danek, 17. Adrian Basta, 21. Tadeusz Socha, 34. Miłosz Kałachur, 37. Bartłomiej Dudzic
Trener:
Olimpia Grudziądz: 99. Jakub Lemanowicz 7. Omar Monterde (80' 34. Momo) 8. Sebastian Kamiński 10. Robert Ziętarski (68' 44. Dominik Frelek) 11. Omran Haydary 18. Lukas Duriska 21. Maciej Kona 25. Damian Ciechanowski (K) 71. Remigiusz Szywacz 91. Ricky van Haaren (61' 9. Joao Augusto) 93. Łukasz Bogusławski
Zmiany: 1. Łukasz Sapela, 3. Florian Pfertzel, 19. Elvir Maloku, 28. Ivan Ocenas, 29. Piotr Janczukowicz
Trener:
Sędziowie: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Widownia:
Jan Starzomski