Hertha – RB Lipsk 2:4 (koniec) | Mainz – Union 2:3 (koniec) | Paderborn – Augsburg 0:1 (koniec)
Schalke 04 – Düsseldorf 3:3 (koniec) | Bayern – Borussia D. 4:0 (koniec)
Bayern Monachium
4:0 (1:0)
Borussia Dortmund
Sobota 09.11.2019, 18:30 • Allianz Arena, Monachium • Niemiecka Bundesliga • Runda 11

Deklasacja na Allianz Arenie! Bayern Monachium zasłużenie wygrał niemiecki hit, pokonując Borussię Dortmund aż 4:0! Bardzo dobry występ zanotował Robert Lewandowski, który strzelił dwa gole. Dziękuję za uwagę! (20:27:36)

90+1
    Jeszcze żółtą kartkę za faul w środku pola wyłapał Kimmich.

90+1
    O dwie minuty dłużej potrwa ten pojedynek.

90
    Rozpoczęła się ostania minuta regulaminowego czasu gry. Za moment dowiemy się, czy doliczy coś arbiter, czy też zlituje się nad Borussią.

88
    Huknął Perisić z pierwszej piłki po zagraniu w pole karne, ale minimalnie się pomylił!

86
    Rzut wolny dla Borussii na połowie gospodarzy. Wyraźnie spóźniony wślizg Coutinho.

85
    Pięć minut do końca. Raczej bez większych emocji, choć Bawarczycy ewidentnie chcieliby jeszcze raz cieszyć się ze strzelonego gola.

83
    Jeden z obrońców Borussii faulowany w okolicach własnego pola karnego.

82
    Faulowany w środku pola Muller. Rzut wolny na wysokości linii środkowej boiska dla Bayernu.

81
    Wydają się już pogodzeni z wynikiem przyjezdni. Tego nie da się odrobić.

79
    Gol dla Bayernu!
    Dobijają rywali Bawarczycy! Niefortunna interwencja MATSA HUMMELSA po płaskiej centrze Perisicia i stoper BVB zanotował trafienie samobójcze!

79
    Nie poprzestają monachijczycy. Przed momentem minimalnie pomylił się Perisić.

77
    Arbiter sprawdzał jeszcze, czy Lewy nie faulował jednego z obrońców, ale ostatecznie decyzji nie zmienił!

76
    Długa piłka od Neuera do ROBERTA LEWANDOWSKIEGO. Odegranie do Mullera, który odwdzięczył się piłka w pole karne, skąd nie spudłował Polak!

76
    Zmiana w drużynie Bayern Monachium: z boiska schodzi Kinglsley Coman, na boisku pojawia się Ivan Perišić.

75
    Ożywili się nieco dortmundczycy. Zobaczymy, czy będą w stanie nawiązać jeszcze walkę.

73
    Groźne uderzenie Comana z narożnika pola karnego i piłka niemal otarła się o poprzeczkę!

Gole: 17. Lewandowski, 48. Gnabry, 76. Lewandowski, 79. Hummels (sam.)

Kartki:   67. Coman (BAY), 90+1. Kimmich (BAY) – 63. Reus (DOR)

Strzały celne: 5:0. Strzały niecelne: 11:2. Rzuty rożne: 2:1. Spalone: 6:2. Foule: 10:12.
    Bayern Monachium: Neuer (C) – Pavard, Javi Martínez, Alaba, A. Davies – Goretzka (72. Alcántara), Kimmich – Coman (76. Perišić), Müller, Gnabry (70. Coutinho) – Lewandowski.
    Zmiany: Ulreich – Cuisance, Coutinho, Alcántara, Mai, Perišić, Tolisso.

Borussia Dortmund: Bürki – Hakimí, Akanji, Hummels (C), N. Schulz – Witsel, Weigl (61. Alcácer) – Sancho (36. Guerreiro), Brandt, T. Hazard – M. Götze (61. Reus).
    Zmiany: Hitz – Dahoud, Reus, Alcácer, Ł. Piszczek, Delaney, Bruun Larsen, Zagadou, Guerreiro.

Główny: Felix Zwayer
    Asystenci: Thorsten Schiffner, Sascha Thielert
    Techniczny: Frank Willenborg