Jelcz-Laskowice – Zduńska Wola 3:3 (koniec) | PA Nova Gliwice – Rekord 3:4 (koniec) | Lubawa – GI Malepszy 4:0 (koniec)
Jagiellonia – Red Dragons 2:2 (koniec)
Jagiellonia Białystok
2:2 (2:1)
Red Dragons Pniewy
Sobota 09.11.2019, 18:00 • Hala Sportowa VI LO, Białystok • FOGO Futsal Ekstraklasa • 8. kolejka

2:2 w Białymstoku i podział punktów w meczu MOKS-u z Red Dragons Pniewy. Dziękuję za uwagę!

40

31
    Gol dla Red Dragons!
    Strzelcem bramki MATEUSZ KOSTECKI.

21

Do przerwy białostoczanie prowadzą ze "Smokami", mimo że początkowo przegrywali. Czy zdołają to utrzymać? Przekonamy się po przerwie!

5
    Po pięciu minutach gry bez goli w Białymstoku.

1

Protokół meczowy:

MOKS Słoneczny Stok Białystok:
    Dobreńko, Jendruczek – Lisowski, Citko, Gryko, Dzierzgowski, Kożuszkiewicz, Osypiuk, Lisnychenko, Skiepko, Prolejko, Zalewski

Red Dragons Pniewy:
    Błaszczyk, Roj – Skrzypek, Kubiak, Wachoński, Kostecki, Silavaga, Hoły, Banasik, Miałkas, Błaszyk, Bogaczyk

Sędzia I: Sławomir Steczko
    Sędzia II: Wojciech Curyło
    Sędzia III: Monika Chudzinowicz
    Sędzia czasowy: Arkadiusz Brysiewicz.

Początek spotkania, podobnie jak pozostałe sobotnie mecz Ekstraklasy, o godzinie 18:00. Składy zaprezentujemy kilkadziesiąt minut wcześniej. Zapraszam!

Obsada sędziowska:

W lepszej sytuacji są gospodarze. Z dziewięcioma punktami na koncie zajmują ósme miejsce, a mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz. "Smoki" mają sześć punktów i plasują się tuż nad strefą spadkową.

W jednym z meczów 8. kolejki Futsal Ekstraklasy MOKS Białystok we własnej hali podejmie Red Dragons Pniewy. Będziemy informować na bieżąco o zmianach wyniku w tym pojedynku.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 18. Lisnychenko, 20. Citko – 11. Kostecki, 31. Kostecki