Lech II P. – Olimpia E. 1:1 (koniec) | Błękitni – Polkowice 3:2 (koniec) | Resovia – Stal S. W. 3:2 (koniec)
Bytovia – Toruń 1:1 (koniec) | Górnik Ł. – Garbarnia 1:0 (koniec)
Lech II Poznań
1:1 (1:0)
Olimpia Elbląg
Sobota 16.11.2019, 13:00 • Stadion Leśny, Wronki • 2. Liga • 18. kolejka

Podział punktów we Wronkach! Wzmocnione zawodnikami z pierwszego zespołu rezerwy Lecha zaledwie zremisował z Olimpią Elbląg. Z całą pewnością to właśnie goście są bardziej zadowoleni ze zdobyczy punktowej. Dziękuję za uwagę! (14:53:58)

90+4

90+2
    Letniowski dośrodkowywał, ale wyłapał piłkę Madejski.

90+1
    Rzut wolny dla Lecha z okolic trzydziestego metra. Jedna z ostatnich okazji w tym spotkaniu.

90
    O trzy minuty przedłużone zostało spotkanie we Wronkach!

88
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Miller, na boisku pojawia się Prytuliak.

87
    Niedokładnie w ofensywie elblążanie. Coraz mniej czasu pozostało na strzelenie decydującego gola.

85
    Udany przechwyt Makuszewskiego przed własnym polem karnym, ale nie udało się miejscowym wyprowadzić kontry.

84
    Niecelne uderzenie na bramkę Lecha i z piątego metra rozpocznie Mleczko.

83
    Zablokowane dośrodkowanie w pole karne Olimpii i lechici będą wykonywać rzut rożny.

81
    Niespełna dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czy którejś z drużyn uda się strzelić zwycięskiego gola?

80
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Kostewycz, na boisku pojawia się Smajdor.

79
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Jevtić, na boisku pojawia się Bartkowiak.

79
    Długo budują swój atak elblążanie. Zobaczymy, jak to się zakończy.

77
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Brychlik, na boisku pojawia się Jabłoński.

75
    Jeden z zawodników Olimpii ucierpiał niedaleko własnego pola karnego i mamy przerwę w grze.