Lech II P. – Olimpia E. 1:1 (koniec) | Błękitni – Polkowice 3:2 (koniec) | Resovia – Stal S. W. 3:2 (koniec)
Bytovia – Toruń 1:1 (koniec) | Górnik Ł. – Garbarnia 1:0 (koniec)
Resovia
3:2 (0:1)
Stal Stalowa Wola
Sobota 16.11.2019, 13:00 • Stadion Resovii, Rzeszów • 2. Liga • 18. kolejka

Bardzo ciekawy mecz w Rzeszowie za nami. Gospodarze przegrywali 0:1 do przerwy, jednak później w siedem minut zaaplikowali Stali trzy gole. Końcówka starcia była bardzo ciekawa, ponieważ kontaktowe trafienie zdobyli goście, ale ostatecznie trzy oczka zostają w stolicy Podkarpacia! (14:53:10)

90+4

90+4
    Faulowany na połowie rywala Daniel Świderski. Rzeszowianie oszczędzają kolejne cenne sekundy.

90+3
    Próba z dystansu Adriana Dziubińskiego. Piłka poszybowała nad poprzeczką bramki rywali.

90+2
    Wojciech Daniel piąstkuje futbolówkę, a następnie na połowę rywala wybija ją jeden z obrońców Resovii.

90+2
    Faulowany na prawym skrzydle jeden z graczy Stali. Bardzo groźny rzut wolny dla przyjezdnych.

90+1
    Arbiter odgwizduje przewinienie Świderskiego, który wychodził sam na sam z golkiperem rywali.

90+1
    Arbiter zdecydował się doliczyć cztery minuty do podstawowego czasu gry.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Śpiewak (Stal Stalowa Wola).

89
    Po raz kolejny długie podanie w pole karne. Po interwencji obrońcy skutecznie interweniuje Daniel.

87
    Z trochę przypadkowych akcji, ale stwarzają zagrożenie goście. Teraz długa laga na Dadoka i niepewnie interweniuje Wojciech Daniel.

86
    Po centrze z rzutu wolnego uderzał jeden z graczy Stali. Pewnie interweniuje Daniel.

84
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Jopek, na boisku pojawia się Śpiewak.

83
    Miękki zagranie do Konrada Domonia, którego uderzenie jest jednak blokowane. Od rzutu z autu zaczynają gospodarze.

82
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Radulj, na boisku pojawia się Świderski.

82
    Gol dla Stali St. Wola!

Strzelcem bramki KRZYSZTOF KIERCZ.

Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry piłkę do siatki pakuje Kiercz! Będzie emocjonująca końcówka!

81
    Póki co nie widać, że Resovia gra z jednym zawodnikiem mniej. Gospodarze kontrolują przebieg spotkania.

80
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Feret, na boisku pojawia się Hajduk.

Tomek

Gole: 55. Zalepa, 60. Dziubiński, 62. Dziubiński – 30. Dadok (kar.), 82. Kiercz

Kartki:   33. Kaliniec (RES) – 41. Kiercz (SSW), 74. Jarosz (SSW), 90+1. Śpiewak (SSW)   75. Kaliniec (RES)

Resovia: Daniel – Mikulec, Domoń, Płatek, Kaliniec, Dziubiński, Krykun (73. Adamski), Geniec, Zalepa, Radulj (82. Świderski), Feret (80. Hajduk).
    Zmiany: Gnatek, Adamski, Twardowski, Kantor, Makowski, Frankiewicz, Świderski, Hajduk, Gancarczyk.

Stal Stalowa Wola: Kalinowski – Waszkiewicz, Pietras (64. Fidziukiewicz), Płonka (64. Stelmach), Dadok, Mroziński, Sobotka, Jarosz, Jopek (84. Śpiewak), Kiercz, Ciepiela.
    Zmiany: Konefał, Stępniowski, Wójcik, Fidziukiewicz, Mistrzyk, Stelmach, Śpiewak, Witasik.

Sędziowie: Bartosz Owsiany (Opole).